Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet valamit véletlenül...

Hogy lehet valamit véletlenül eltüzelni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 19:31
 1/8 anonim válasza:
91%
Összefogod két papir közé és bedobod a tüzbe!
2009. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


El lehet :):) !! Apa is így járt , kazán van nála, és karácsonykor vagyis Szenteste úgy járt ,hogy vett cigit és benne volt még két kg kenyér azt kivette a cigit meg nem ... aztán a nagyszatyorba szedte össze a csomagolópapírokat és benyomta a kazánba a doboz cigivel együtt. Szóval el lehet égetni!! Aztán meg nagyban kereste hol lehet mire leesett neki, hogy mit csinált!

Miért mit tüzeltetek el véletlen ???

2009. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, de most látom, hogy sütés-főzés kategória, akkor kajára gondoltál, nah én a mézeskalácsot nem úszom meg soah ,mert kb 3 perc mire kisül és ha közben csinálod a következő tepsit, vagy épp mosgatsz vagy még beszélnek hozzád meg a gyerekek és már füstöl is az egész! Szóval el lehet azt is véletlen!
2009. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :)
2009. jan. 1. 20:33
 5/8 A kérdező kommentje:
a történeten meg mosolyogtam egy jot :)
2009. jan. 1. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:) Hát igen... ez a mi családunk kazán , mézeskalács....
2009. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én vagyok a vakondtúrást készítő csávó:D Na látod barátom így lehet valamit véletlenül eltüzelni:D ENNYI:D
2009. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiskoromban egyszer ráraktam a kedvenc plüssömet a kályha tetejére. Fél óra alatt egy büdös, elszenesedett valami lett belőle :D
2009. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!