Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lehet ez a süti? (képpel)

Mi lehet ez a süti? (képpel)

Figyelt kérdés

tudom a legegyszerűbb lenne a helyet megkérdezni de én inkább itt kérdezem hogy ezen a képen [link]


a piros-fehér-zöld sütinek tudja valaki a nevét, ismertek ilyet? vagy ez egy átszínezett Mirinda-szelet?


2023. szept. 1. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
2023. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Az túrós vaniliás szerűség és mentazselé málna üdítős katyvasz . Olyan giccs mint a Fanta vagy kóla szelet . ( konkretan a fantazia hianya amikor oreot snickers egyeéb ipari moslekot leutanoznak és pepecselnek vele .
2023. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Fhhu jol tippeltem , az igenytelenseg netovábbja . Nem merül ki nálam zserbó dobos torta esetén a tema de unalmas hogy úgy kezd a recept hogy csinaljunk pudingot vagy mascarponet ízesitsünk .
2023. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
2., 3. Lehet igazatok, de jó nevű cukrászok is készítenek ilyent, el lehet ezt szépen, jó minőségben is készíteni.
2023. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
A 2/3-as csak kötözködni akar, másként senkinek tünik, így meg azt hiszi, valaki lett.
2023. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
4# Az a szakma megszégyenítése , a jó szakács sem vegetázik sem etelìzesítő kockázik . Egyszerű nagyszerű Szoky konyháját ajánlom, kókuszkockat sajtos pogit profin csinálja .
2023. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6.

Persze, mert a kókusz kocka a szakma csúcsa, mi…

Nem mintha nem szeretnénk. Szeretjük az egyszerű finom néha kicsit igénytelen sütiket is.

Ne hallgass a bántalmazókra!

2023. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!