Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy 6 éves tyúkot meddig kell...

Egy 6 éves tyúkot meddig kell főzni hogy puha legyen a húsa?

Figyelt kérdés

Pörköltet csináltam belőle.

Megcsináltam a pörkölt alapot, felöntöttem annyi vízzel amennyivel kellett, beletettem a szétszedett tyúkot, majd betettem a sütőbe (10literes lábasban, fedővel)

Ez volt délután 4-kor, és most este 10órakor kapcsolta le a sütőt és most ott hagyom kihűlni reggelig.


Ez a 6 óra főzés elég lehetett neki hogy megpuhuljon?


2023. júl. 20. 22:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen, hát itt azért erős fenntartásokkal kell kezelni a válaszokat. :)

Ilyen korú állatnál nem létezik olyan, hogy túlfőzöd. Itt egy lehetőséged van, hogy rommá főzöd. Nincs más út. És ha a pontozásokat megnézed, mindenki felpontozta azt a választ is. Kivéve engem. Mint ahogy a megromlósat is természetesen lepontoztam, atom steril körülmények közt, 10-kor lezárva, az mostanra le se hűlt rendesen, nem hogy megromlana.

2023. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű elég ha nem volt túl alacsony a hőfok.
2023. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!