Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma készített spenótos tészta...

Ma készített spenótos tészta holnap még fogyasztható?

Figyelt kérdés

Rizsfőző krémmel készítettem a spenótot.Természetesen hűtőben tárolom.

Viszont a tésztás ételek közül nem mindegyik jó másnap ...Ezért is kérdezem,hogy ti megennétek-e?


2023. ápr. 18. 12:42
1 2
 1/11 qborka ***** válasza:
72%

Akár több nap múlva is.


Nagyon szeretem én is. Én úgy készítem,hogy spenótot és tésztát megfőzöm külön, aztán összekeverem és még tepsiben sütöm egy rövid ideig.


(Növényi tejpótlókat használok én is )

2023. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is megfőzöm az alapanyagokat külön-külön majd összekeverem őket,de én nem szoktam összesütni.

Sok megmaradt és sajnálnàm kidobni.

2023. ápr. 18. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogy merült fel, hogy nem?
2023. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
persze
2023. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

"Viszont a tésztás ételek közül nem mindegyik jó másnap"

Ez honnan jött? Marhaság.

2023. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Az igaz, hogy a tésztaételek eltarthatósága a legrövidebbek közé tartozik, de hűtőben tartva másnap még semmi baja nem lesz.

Nyilván egy nagykonyhán a Nébih lecsapna egyhetes tésztára, de én ettem otthon olyant is, semmi bajom nem lett.

2023. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik tészta "nem jó" másnap, az nem azért nem, mert megromlik, hanem mert esetleg az íze/állaga változik.
2023. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Hulyeseg hogy nem jo masnap.

Negyednap is jó.

Lehet hogy nem.pont ugyanolyn tokeletes az allaga ujramelegitve mint a frissnek de teljesen jo igy is

2023. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan edd meg még holnap, a főtt tészta valóban nem tartható túl sokáig, de 2 napig teljes biztonsággal, ha megfelelően van tárolva, tovább is akár, de holnap még egész biztos ehető! :)

A növényi termékek pedig általában tovább elállnak, mint a rendes tejtermékek, pláne ha bolti :)

2023. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Epp a spenot necces dolog az oxal-ecetsav miatt. De egyszer lehutve, egyszer melegite elmegy. A tobbszori melegites spenotnal nem jo.
2023. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!