Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemesebb a drágábbat megvenn...

Érdemesebb a drágábbat megvenni? Használja valaki ezeket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2023. febr. 21. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Hát figyeljél ide. Mind 2 Bosch ezért én nem venném meg a drágábbat. E hónapban úgysem kaptam többet mint amit kb 1 hét alatt megeszek. Szerinted?
2023. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Az a kérdés, hogy te használnád-e őket!


(nekem mum5 van, de nem rajongok érte, sokszor csak kicsapja oldalra a cuccot és úgy forog tovább, hogy semmit nem csinál, úgyhogy nekem kell kézzel..., pedig kis adagokért össze sem piszkolom)

2023. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem q második van, kb mindennapos használatban van. Akkor érdemes azt venni, ha használod a feltéteket is.
2023. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
A másodiknak több funkciója van nyilván ezért drágább.Ha csak sütéshez kell jó az első.
2023. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Én nekem nem ez a márka van de ha veszek robotgépet áltálába olyat veszek ami mindent is tud mert nem akarok gépeket halmozni nekem. Pl nem volt hús darálom így azt is letudtam és használni is szoktam mert sokkal jobban jövök ki mint amugy. Turmixot te tudod, hogy szoktál e inni a daraboló meg inkább salátákhoz jó.
2023. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!