Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házilag hamburgert hogy...

Házilag hamburgert hogy csináltál?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, sutottel mar hamburgerbucit,es utana hogy keszitetted, miket tettel bele?
2023. febr. 10. 11:39
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
100%
Én meg nem csináltam. Sok sajt, uborka+hús.
2023. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Lidl McKennedy 100% marha 8db húspogácsa 2700Ft.

Ugyanott "classic" buci.

Hús grillezés serpenyőben,,kifolyt faggyún fél buci pirítása. Majonéz, paradicsom, hagyma, hús, szelet trappista ráolvadva, ketchup

csemege ubi szeletek, jegsaláta

2023. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
McKennedy termékek nagyon jòk!
2023. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
a penny-s 2db-os bucicsomaggal az a baj hogy nagyon tömör a vastagságához képest, és ami készen van husi 4-db.-os hűtős csomag az pedig vékony bele, elveszik benne az íze. de fagyasztott fagylakoma hambihúsuk meg olyan bumszli nagy meg fasírtszerű hogy az is felejtős. egyszerűen nincs se egy normális buci se "hús" készen. van egy kisebb 6 -db-os hamburgerzsemle szett is, de azokkal meg már az a gond hogy túl aprók, pont a kettő között kéne találni egy méretet
2023. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!