Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házilag hamburgert hogy...

Házilag hamburgert hogy csináltál?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, sutottel mar hamburgerbucit,es utana hogy keszitetted, miket tettel bele?
2023. febr. 10. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Amit szeretek.
2023. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok jó recept van a neten, amikkel lehet próbálkozni. Ha nincs időm, akkor szoktam venni bucit. Van a pennyben egy olyan fajta csomag, amiben csak két buci van, viszont hatalmasak. Mirelit husit szoktam venni, viszont szintén a pennyben van a hűtőben kész husi 270. Forintért 4 db.

Kicsit lepirítom a bucik belső feleit, majd abban a serpenyőben kis olajon rásütök a kész husikra. Házi szószt készítek: apróra vágott lilahagyma, uborka, ketchup, mustár, majonéz, só, bors. Ez kerül a buci alsó és felső rétegére. Teszek rá vékonyan szelt hagymát, két vékony szelet paradicsomot, salátalevelet. Ha kész a husi, akkor a négyből kettőre teszek lapkasajtot még q tepsiben és megvárom, hogy ráolvadjon. Ha kész akkor kettő megy a salátára (egy sima és egy sajtos), majd ráteszem a buci tetejét.

Párom szerint ez olyan, hogy más nem kell hozzá, de szoktam néha kis sültkrumplit csinálni fokhagymás mártogatóssal.

Kicsit olyan mint a strandos hambi,kell valami háromszög alakú sütőpapir vagy szalvéta, amibe belerakod, mert tényleg nagyon cuccos és kifolyik ha nem vagy elég ügyes :D Vagy kés villa. Én kettőnknek 1-1 ilyen hambit szoktam készíteni.

(Első alkalommal párom nagy szájjal mondta, hogy kettőt kér, de hamar belátta, hogy nagyon laktató és azóta csak egyet eszik) :D

2023. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2. koszonom szepen a választ.Ment a zold kéz.

A Pennyben 4db os 270 ft??Az nagyon olcso akkor.Multkor az Aldiban 1700 ft ert lattam 1 kg at, amiben 10 db hamburgerpogacsa volt..

2023. febr. 10. 12:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A készételek hűtőjében keresd. Négy db van benne, viszont nem vastagok. Kilós árban biztos jobban jön ki a nagyobb, fagyasztott, viszont nekem nincs sajnos fagyasztóm:) Azért egy próbát megér.
2023. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Minőségi áru lehet az a 4db hús 240ft-ért...
2023. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Még nem csináltam, de bármilyen sült hússal, zöldséggel.
2023. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ahogy én szeretem: saláta, lilahagyma, paradicsom, friss uborka, majonéz és ketchup keverve
2023. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer kikisèrleteztem 3-4receptböl egy naagyon profi bucit de sajnos most nemtudnàm fejböl leirni a laptopom meg a baràtnômnèl van ô meg elutazott nevadàba làtogatòba….

Joghurt tej friss èlesztô liszt vaj szódavíz cukor só

+tej cukor tojàssal leecsetelve

De nemtudom hogy 1kg lisztre miböl wmnnyit tettem..

de tudom hogy a joghurtbol kevesebb kell :D

Èn karamellizàlt hagymàt vagy hagymalekvàrt rösztit jègsalit paradicsomot ès sajtot teszek bele az nàlam az örök klasszikus ès saját burgerszòszt

Nèha szalonnàba tekerem a hùspogit ès ùgy sütöm meg

2023. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Youtube Szoky hamburger buciját szoktam sütni, hozzá a pogácsát darált húsból és kotányi amerikai bbq hamburger porból grillen megsütöm, bele meg mindenki azt tesz amit akar
2023. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek.
2023. febr. 10. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!