Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2főre inkább rendeltek egy...

2főre inkább rendeltek egy menüt vagy főztök?

Figyelt kérdés
Mind a ketten nem vagyunk valami nagy evők, kétszer ugyanazt csak ritkán esszük meg. Mostanában inkább rendelni szoktunk a teletáltól 1adag menüt kettőnknek. Szerintem ezért nem éri meg itthon főzni, sokkal többe kerül, meg munka is van vele. Ti hogy vagytok vele? Időtök miatt rendeltek vagy nem akartok főzni, vagy anyagi megfontolásból?
2023. jan. 6. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Fozni jobb talan
2023. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Feltetelektol is fugg.
2023. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha egy adagot esztek meg ketten, akkor megértem.
2023. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nálunk is elég lenne 1 menü kettőnknek, akkor eszembe nem jutna főzni, annak ellenére, hogy igazából csak az ízlik, amit mi főzünk.
2023. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Főzünk.

Mi is ketten vagyunk, normál adagot eszünk mindketten - szóval kizárt, hogy kettőnknek egy menü elég lenne.

Egyáltalán nem vagyunk a rendelés ellen, nagyon sok menüztető helyet próbáltunk, ahol van házhozszállítás, de igazából hosszabb távon minden esetben csalódás lett a vége valamiért. Mindketten home office-ban dolgozunk, így végülis nem nagy kunszt itthon összedobni az ebédet - annyi időt mindig találunk, hogy beleférjen és az sem gond, ha két napig egymás után ugyanazt esszük. Szóval nekünk a főzés vált be, de ha nektek a rendelés, az is jó úgy.

2023. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Főzünk. Pontosan olyanok vagyunk, mint ötösék, mindig próbálkoztunk a rendeléssel, de rájöttünk hogy nem nekünk való. A saját, házi ízeket szeretjük.
2023. jan. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Főzünk. Egyrészt, normális adagokat eszünk, ergo egy menü kettőnknek nem elég (pedig én 55 kilós nő vagyok, nem zabagép).


Másrészt olyan kajákért, amiket ott adnak, leveckockában főtt levesek, főzelékek, meg egy kis rántott hús, ilyen egyhangú, minden tápanyagtól mentes kajáért én nem adok ki naponta 1500-200 forintot.


Jelenleg kettőnknek havi 80 ezer a havi élelmiszerköltsége, ebből különb ételeket főzök és ennyi belefér.

2023. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Alapvető tévedésben vagy Kérdező, ti nem 2 főre rendeltek, hanem 1 főre.

2 főre már alaphangon minimum 3000 lenne a kaja, ami havi szinten 90+ezer és ennyiből egy főzni tudó már családot etet.

El nem tudom képzelni, hogy mi a munkátok és mekkorák vagytok, hogy egy féladag menü elég egy férfinek.

2023. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Gm-lm értenden élek, így nekem alap, hogy minimum magamra főznöm KELL.


Innentől meg már édesmindegy, hogy a barátomnak is készítek egy adag ételt (csak neki pl sima tésztából, vagy sima morzsával panírozok, mert nem szereti a gm dolgokat.

2023. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!