Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerü de laktatò ételek 11...

Egyszerü de laktatò ételek 11 före?

Figyelt kérdés

Vacsoràra leginkàbb ami kb 45 perc alatt meg van és finom is . Ne haragudjatok a hamis ékezetekért , köszönöm .


17/L



#ételek# #könnyen#
2023. jan. 2. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szendvicsek. Annál egyszerubb kevés van. Vagy sütni főzni gondolod?
2023. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen
2023. jan. 2. 14:42
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

paprikás krumpli jó sok virslivel kolbásszal.

Gyorsan megvan, kiadós, laktató, és még a mai árak mellett is """olcsó"""

2023. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fűszeres tepsis krumpli csirkemellel, mellé valami mártogatós.
2023. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tésztasaláta
2023. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pizza
2023. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

5-höz csatlakozva, én így készítem:

veszek Ezersziget mártást, én belerakok egy tejfölt (az Ezersziget mártás nekem magában túl tömény, hígítani kell, meg amúgy is kissé mű), és mehet bele bármilyen zöldség, (paprika, paradicsom, lilahagyma, retek, de akár dió is), felvágott, sajt (én trappistát vagy Pannóniát szoktam - ez a MAGYAROS verzió), de ha mediterrán-görögöset akarsz, akkor akár feta sajt, olívabogyó, kapribogyó (GÖRÖGÖS verzió), vagy olaszosan mozzarella-bazsalikom-ruccola-pesto szósz (OLASZOS VERZIÓ) is... de szerintem akár kis rákokkal, lazaccal is tök jó (általános mediterrán változat)...

2023. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Babgulyas katlanban
2023. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű és laktató még szerintem a krumplis tészta ebbe rakhatsz bármit még pluszba kolbászt, virslit, mellé lehet savanyú vagy akár tejfölt is rakhatsz rá, így még " változatos" is lehet meg "olcsó" .


Vagy tejfölös sonkás tészta ha tejfölt és a natúr joghurtot fele-fele arányban használod akkor olcsó is lehet.


Szerintem a spagetti is ide sorolható. Vagy a milánói makaróni ugye abba csak gomba kell meg sűri pari.


Szerintem az utóbbi kettő annyira gyorsan meg van hogy még somlói galuskát is össze dohatsz desszertnek, vagy palacsintát amíg főnek a dolgok (palacsintát kisütöd és a bele szánt lekvárt vagy nutellát túrót vagy amit akarsz kirakod az asztalra és mindenki azzal tölti meg amivel akarja):D



Ha már fent említettem a palacsintát akkor még a hortobágyit is ide sorolnám darált húsos verziót, vagy a lassange-t is.



Tojásos nokedli ecetes fejes salatával. Vagy ha nem akarsz nokedlit szaggatni csinálhatod tésztával is.



Töltött csirke comb is szerintem bele fér 45 percbe persze sütő függő nekem airfyrbe bőven elkészül ennyi idő alatt. Amíg sül a hús addig csinálhatsz mellé petrezselymes krumplit.



Akkor a székely káposzta is jöhet ide szerintem annyi hogy ha csirke mellből csinálod akkor ugye hamarabb elkészül.



Egyszerűbbnek ott van a pásztor tarhonya is. Vagy egyéb tarhonyas ételek pl: tarhonya+ lecsós csirkemáj pörkölt, vagy tarhonya+csirkemell pörkölt stb



Csinálhatsz még paradicsomos káposzta főzeléket Stefánia vadalttal vagy csak sima fasirozottal Stefánia szerintem egyszerűbb mert azt egybe teszed sütőbe és kb fél óra alatt meg van annyi idő alatt kb a főzi is elkészül.



Vagy egyik kedvenc gyors receptem a Marshall máj olyan körettel amit szeretsz lehet rizs, sült krumpli, vagy főtt, vagy tört krumpli.



Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2023. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
10 szal hurka
2023. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!