Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A hagymakrém levest hogy...

A hagymakrém levest hogy készítik? Mert itt is van ezer fajta?

Figyelt kérdés
Most kell bele tejszín vagy nem? Mert van aki tesz, van aki nem.

#hagymakrémleves
2022. dec. 30. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Mióta létezik egy receptnél olyan, hogy kell? Jó, a pörköltbe kell paprika, de kb ez az egyetlen "kell" a kulináriában. Ha szereted a tejszínt bele, akkor teszel, ha pedig nem, akkor nem.
2022. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyma(krém)levesben is van többféle, többféle az elnevezése is.


Van a hagyományos hagymaleves,

a tejszínes hagymakrém leves

a francia hagymaleves

...és társaik.


Te döntöd el, hogy a te ízvilágodnak melyik a szimpatikusabb! Nincs rá törvény, hogy csak így, vagy csak úgy készítheted.

2022. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én értem azért írtam hogy van ezer fajta! Csak én olyan recepteket szeretek kipróbálni ami fedi a valóságot! Mármint az eredeti vagy ami a legjobban hasonlít rá amennyire lehet! Francia krémlevesre gondoltam ahogy ott csinálják! De van olyan recept amibe tesznek tejszint van amibe nem...Azért kérdeztem! Hogy eredetileg tesznek e vagy nem!
2022. dec. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!