Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Dacobi kések vélemény?

Dacobi kések vélemény?

Figyelt kérdés
Most rendeltem egyet elég “húzós” az áruk azért ,ajándék lenne, csak nyilván előbb cselekedtem, mint gondolkodtam, és most kicsit aggódom, hogy hülyeséget csináltam, mert kb. semmit nem találok róluk a neten..se egy vélemény semmi :/ Aki kapja az tuti örülni fog, mert ő nézte ki magának még pár hónapja, de azért jó lenne tudni, hogy egyáltalán megérte-e vagy valami átverős márka? :/ Én abszolút nem értek hozzá..

#kés #Dacobi
2022. dec. 21. 03:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Közép-alsó kategóriás késeknek tűnnek. Melyiket vetted?
2022. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű erre a kérdésre válaszolni, hogy se a kés típusát se az árát nem írtad le.
2022. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt vettem; [link]
2022. dec. 21. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem damaszkusz kés, elég puha acél is, ha teheted kérd vissza a pénzt, ennyiből már jó késeket is lehet venni.
2022. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban a leírt acélból van, akkor az jó lesz.


[link]

2022. dec. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nrolcsi válasza:

Pár napja rendeltem tőlük!Becsomagolták egy vékony falú dobozba és egy nylonzacskóba a kést ami természetesen kicsorbulva érkezett meg!

Telefonszám nincs megadva,emailre nem válaszolnak,whatsapp szám nem létezik!

Ráadásul egy gagyi szar minőség 38.000.-Ft-ér!

Mindenkit óva intek tőlük!

2023. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A dacobi 1 román cég.

Nincs is ezzel semmu gond.

Sőt..ami damaszt kést vettem tőlük az acél elfogadható...(a csumpi műanyag nyél már kevésbé)

Viszont most utoljára a fenőkő kés%let hiányosanjött...

Ok mondom.. majd le levelezem velük mint ahigy a normális cégekkel szoktam és majd orvosolják a dolgot.

Nos.. MÉG CSAK VÁLASZRA SEM MÉLTATTAK.

ÚGY HIGY SZERINTEM MEGGONDOLANDÓ A VELÜK VALÓ ÜZLET.

JA...

A pepita is nehézkes cég de ott legalább 2- hónap múlva ki tudtam vasalni tőlük a csere terméket.

Az Alzánál max 2-hét volt.

Fotók email visszaküldés futárral ami ingyen volt..

Szóval csak óvatosan fiúk-lányok.

Ja..

Ha lehet ne fizessetek sehol előre,mert elfogy a munkakedvük.

MÉLY TISZTELET A KIVÉTELEKNEK.

SZÉP NAPOT MINDENKINEK.

2023. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amit vettem annak a minőségével igazából nincs baj, de feleennyiért közben megtaláltam AliExpressen ugyan ezeket a késeket, szóval igazából csak logózzák őket, és nagy haszonnal eladják… konkrétan a márkát nem ajánlom, a kés pedig elmegy 20ezerért, de 40ért drága volt…
2023. máj. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!