Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Feketeerdő torta alapot lehet...

Feketeerdő torta alapot lehet venni? Hol tudok venni viszonylag frisset, finomat? Pasiként készítenék feketeerdő tortát, de nem szeretnék bajlódni sütéssel. Lehet, hogy nem is sikerülne.

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
:D - ha nem akarsz bajlódni vele, vedd meg készen. Ha nem akarod megvenni készen, akkor fogd fel egy hétvégi kalandnak és próbáld meg. Nem veszíthetsz semmit az alapanyagok árán és az idődön kívül.
2022. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Veszíthetek. Nem ott lakom ahol meg tudom venni.... Szóval megveszem egyszer az anyagot a krémhez és a tésztához. Majd ha nem sikerül menjek tésztáért is.....
2022. nov. 26. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Annyira nem misztikus dolog tortatésztát sütni. Mindent összekeversz, bele a tortaformába, és a megadott hőfokon (általában 180) a megadott ideig sütöd, villa középre szúrásával ellenőrzöd, hogy átsült-e.
2022. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs 180fokos sütőnk.....
2022. nov. 26. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Mindegyik sütő képes 180 fokon sütni...

Vagy sütőd nincs??

Akkor meg vegyél egy kész fekete erdő tortát és probléma megoldva! Az garantáltan finom lesz és sütni sem kell.

2022. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Képes 180 fokon sütni, de nem tudom, hogy mikor süt 180 fokon.

ELég szomorú egyébként, hogy mai világban mindenki a fokot figyelő, kijelző sütőkkel tud csak sütni.

Venni nem lehet felénk készen tortát max. rendelni. Aztán vagy friss vagy nem....

2022. nov. 26. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gázsütő? Annál 2-3 fokozat a 180 fok, inkább 2-es. De fok figyelés nélkül is lehet sütni, úgy is megfog sülni...
2022. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

"Elég szomorú egyébként, hogy mai világban mindenki a fokot figyelő, kijelző sütőkkel tud csak sütni." Ennél az állításnál viszont messze sokkal szomorúbb, hogy valaki úgy tesz kijelentéseket, hogy halvány fogalma nincs a valóságról. Nekem egy legalább 40 éves sütőm van, és az égadta világon semmit nem jelez ki, vettem viszont kétezer forintért egy sütőhőmérőt, és voilá! Halkan mondom: a sütési hőmérséklet receptben történő megadása nem az ördög műve!

Feketeerdő-torta alapot nem lehet kapni, de egy kakaós piskóta megfelel, ha se sütni nem akarsz, se venni. Nem lesz ugyanolyan, mert a kifejezetten erre a célra sütöttben több a kakaó.

2022. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"ELég szomorú egyébként, hogy mai világban mindenki a fokot figyelő, kijelző sütőkkel tud csak sütni."


Mondja ezt az, aki sehogy nem tud sütni, mert itt beszél hülyeségeket és nem mer egy nyomorult piskótának nekiállni. Csak mondom.

2022. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én nem tudok.

No, de itt olyan válaszol aki azt gondolja, h tuda.

Jaa nem...

2022. nov. 27. 05:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!