Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel édesítsek? Miért olvad...

Mivel édesítsek? Miért olvad el minden a muffinban a gyümölcsön kívül?

Figyelt kérdés
Próbáltam gumicukrot, fehér csokit, de egyiket sem érezni. A sima étcsokit nem szeretem. A befőtt nem olvadel benne, akkor a gumicukor miért? Mit tegyek bele, ami nem olvad szét benne? Köszi a választ, kezdő vagyok...
2022. nov. 5. 14:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
6: a pudingot hogyan gondolnád...??? az eleve folyékony.
2022. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm. Igen, valami darabosat akarok. Esetleg mikulás drazsé jó lehet még, vagy az is beleolvad? Ha csak a tetejére teszek, akkor is ráolvad? Köszi
2022. nov. 5. 15:06
 13/21 A kérdező kommentje:
Pudingot ízesítésre csak. Hogy érezni - e majd benne eleve? Mert pl. a gyümi joghurtoz se érezni benne. Ugyanolyan, mintha sima natur joghurttal csinálnám (a tésztát azzal a poharas jpghurtos módszerrel szoktam.
2022. nov. 5. 15:07
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Csokiból ilyet kell beletenni, ez csak meglágyul, de nem olvad szét.


[link]

2022. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

13: tök fölösleges pudingot használnod.... Az nem más, mint étkezési keményítő + aroma, némi tejben felfőzve.


Semmit nem tesz hozzá, ami ne lenne a lisztben. A gyümijoghurt meg kb. aromával több, mint egy normál joghurt. telejsen fölösleges ilyet használni.

2022. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Esetleg a sütésálló lekvár, vagy olvasztott csoki megmaradhat benne?

szeretnék olyat is, amibe ha beleharapok akkor érzek benne valamit, pl krémet. Tudjátok, mint pl a lekváros puszedlibe Mikor beleharapsz, és ott benne a lekvár. Valami ilyesmit szeretnék tölteléknek. Vagy jó kis fehér krém. De nem tudom hogy valósítsam meg, hogy ne "olvadjon bele a tésztába". De hasznos tippeket adtatok, mindenképpen próbálkozok velük.

2022. nov. 5. 15:17
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Tölteni utólag szokták a sütiket krémmel, tehát előszőr megsütöd és a már kész sütibe belenyomod a krémet.
2022. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

16: azt utólag kell beletölteni, csőrös habzsákkal - ahogy a töltött fánkot is szokták.

Itt is le van írva:


[link]

2022. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csinálj ilyen búvár túrós muffint... :)


[link]


A sütés előtt a kakaós massza tetejére kell tenni a túrós tölteléket, ami kb. lesüllyed, ill. a kakaós massza körbenövi. Így olyan, mintha töltött lenne.

2022. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Pedig én tökre azt hittem van olyan, hogy ugy sül meg, hogy jo legyen 🙂
2022. nov. 5. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!