Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Indukciós főzőlaphoz tudtok...

Indukciós főzőlaphoz tudtok ajánlani olcsóbb jó minőségű palacsinta sütő és lábast?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-as, én meg javasolnám, hogy akkor kötekedj, ha van gyakorlati tapasztalatod.

Igen, ezek a serpenyők nem hülyebiztosak.

Hülyebiztos világunkban ez furcsának, és veszélyesnek tűnhet, de én magamból indulok ki, én évtizedek óta remekül használom ezeket az edényeket.

"A kerámia bevonatos egy felsőbb kategória. Ennek a belső felét tényleg nem kell mosogatni sem, mert ledobja magáról még a mosogató szert is. Írta is a használati utasítás, hogy elegendő egy konyhai papírtörlővel áttörölni. Nem marad rajta semmi ételmaradék."


Igen, hajszál pontosan ugyanilyen tulajdonságokkal használom az "acél" (legyen akkor) serpenyőket is, az egyetlen különbség, hogy egy kerámia bevonatos serpenyő mondjuk 5 évig bírja, egy acél meg 300 évig.


9, 10, köszönöm a felvilágosítást, akkor ezek szerint már a saját szememnek se hihetek!

Még jó, hogy van az internet, mert most kiderült, hogy valójában évek óta éhen vagyok halva, mert amit eddig készítettem, ezek szerint csak a fantáziám szüleménye volt.

Hálás vagyok, köszi!

2022. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
#11, azt még mindig nem tudjuk, hogy volt e már kerámia bevonatosod, ami 5 év alatt tönkrement, vagy eddig meg voltál elégedve az acéllal és emiatt utasítod el a kerámiát ? Ugye még sosem próbáltad a kerámiát ?
2022. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Volt, egy 3 darabos szett, mondom, gyakorlati tapasztalat alapján válaszolok, nem fantáziálgatok!
2022. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Értem, tehát jól bevált az acél serpenyő, mégis vettél egy kerámia szettet. Miért ?

Nem kell rá válaszolni, mert nehezen hihető.

2022. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem azért nem válaszolok rá, hanem azért, mert csak egy kötekedő f-kalap vagy.

Azon kívül nehezen hihető, hogy láttál életedben konyhát belülről, ha azt hiszed, hogy 1-2 serpenyővel mindent is meg lehet csinálni, és nem kell belőlük több.

2022. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14-es, vegyél be egy xanaxot, képzeld, teflonos edényeim is vannak, meg zománcosak is, meg rozsdamentes acél edényeim is!

Nehogy felrobbanjon az agyad ettől az infótól! :D

Sőt, most van véged, kanálból van fa is, fém is, műanyag is! Elájulás, mi?

2022. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is van öntöttvas kanalam. Már 300 éve használom.
2022. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!