Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Panírmorzsát mivel tudom...

Panírmorzsát mivel tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek a kenyeret, ezért nincs is amiből készíthetnék.

Egy egész csomagot nem szeretnék venni, mert csak egyszeri alkalommal készítek rántott zöldségeket.


Zabpehely vagy cornflakes?


2022. szept. 30. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Egyik sem, ha jót akarsz. Nincs otthon zsemle, kifli, amit kiszáríthatnál, és egy aprítóval összedarálhatnál?
2022. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Cornflakes szerintem szuper. Klassz ropogós lesz és gluténmentes.
2022. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

"Egy egész csomagot nem szeretnék venni, mert csak egyszeri alkalommal készítek rántott zöldségeket."


Jól is teszed, hiszen egy zacskó akár 300Ft-ba is kerülhet. Pékségben inkább 200. Egy olyan otthon, ahol van zabpehely és cornflakes is ilyen kiadást nem engedhet meg.

2022. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Csinálhatsz liszt+fűszer+víz/sörből is "panírt", de ha simán kukorica keményítőbe forgatod bele, úgy is jó lesz, csak az kicsit trükkösebb.
2022. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
"Zabpehely vagy cornflakes?" Ezek már olyan távol vannak a panirozástol, hogy akár száritott szunyoglárvákat is használhatnál.
2022. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Cornflakes-szel isteni!!
2022. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Attol fugg mibe
2022. okt. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél egy egészet, a maradékot elhasználod túrós gombóchoz morzsaként. Ha nagyon meg vagy lőve, akkor búza darával is panírozhatsz , csak fehér marad
2022. okt. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Corn flakes-szel tökéletes. Szemelyszerint én szoktam még chips-szel és ropival is panirozni. Illetve nekem az először liszt, aztán tojás és bele az olajba variáció is ízlik, meg a tojás, utána keményítő és bele az olajba is finom. Ezt a kettőt mondjuk nem lehet előre "panirozni", folyamatosan lehet csak csinálni.
2022. okt. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Corn flakes, vagy összetört sós chips is jó.
2022. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!