Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek vacsorára, ha...

Mit készítsek vacsorára, ha most tudtam meg, hogy vendégek jönnek?

Figyelt kérdés
Gyors vacsoraötletre lenne szükségem, a vendégeim vegetáriánusok. Tudtok valami finom ennivalót/sütit ajánlani, ami finom és hamar kész van?

2022. szept. 15. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fokhagymás-paradicsomos tészta

Lecsó

Szendvicsek (hús nélkül)

Palacsinta

Kókuszgolyó

2022. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mid van otthon? Vagy még most mész vásárolni?


Főzz ki egy jó nagy adag tagliatelle tésztát.


pici vajon v. olívaolajon dinsztelj meg pár gerezd fokhagymát, öntsd fel tejsíznnel, olvassz bele pár dkg. gorgonzola sajtot (vagy rokfortot, esetleg más kékpenészest), forrald össze. Ráöntöd a tésztára, megszórod reszelt parmezánnal és kész. 10 perc az egész.

2022. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Pizza zöldséges feltéttel
2022. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A tejtermékkel vigyázz, mert lehet, hogy helyben derül ki, hogy nem vegetáriánusok, hanem vegánok.
2022. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Közeli ismerősök, ebben biztos vagyok, hogy vegetáriánusok, már egyszer megbeszéltem velük ezt.
2022. szept. 15. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tészta tejszines, zöldséges, gombaraguval
2022. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen esetben semmiképp sem készítenék ételt. Rendelünk(Foodpanda, wolt) + ital és rágcsa előkerül.
2022. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Rántott sajtot vegyél a Lidl-ben vagy ahol akarsz majd készíts mellé rizi bizit.A desszert lehet puding gyümölcsökkel és ennyi:)
2022. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%

A rendelés a lehetö legigénytelenebb ötlet, emellett jó eséllyel nem is tudják megenni, mert nem vegetáriánus, legfeljebb annak nevezik.

A második legigénytelenebb ötlet a rántott sajt, rántott zöldségek.


A többi válasz értelmes, ez a kettö nem

2022. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Az, aki képtelen egy nappal előtte szólni, hogy jön vacsorára, na, így járt.


Kap rágcsát és kávét-üdítőt.


Más kérdés, hogyha ötkor azzal fogadna a barátom, hogy xyz-ék átjönnek este, helyből megmondanám neki, hogy ma biztosan nem jön át senki, vagy akkor én megyek a szobába, és Ő mindent elintéz - ha már ekkora bunkó hogy nem szól leőre.

2022. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!