Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejbegrízt lehet porcukorral...

Tejbegrízt lehet porcukorral ízesíteni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 05:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%

Látom átment a lényeg. Lehet rossz volt ilyen példát hozni, sajnálom.


A mondandóm lényege az lett volna, hogy nem egy szimpatikus vonás így kommunikálni, hogy "ezt mindenki tudja", meg hogy "sok ember annyira buta".


De ezt talán hiába is magyarázom valakinek, aki valamiért különbnek érzi magát azáltal, hogy ilyen csoda tudás birtokában van.


És egyébként én vagyok mindközül a legnagyobb marha a túlfejlett igazságérzetemmel.. de mikor ilyet látok, hallok, egyszerűen nyílik a bicska az ember zsebében, visszataszító, na!

2022. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

"De ezt talán hiába is magyarázom valakinek, aki valamiért különbnek érzi magát azáltal, hogy ilyen csoda tudás birtokában van."


Neked az mond valamit hogy ALAPMŰVELTSÉG? Vagy szerinted ebbe nem tartozik bele hogy, porcukor=porrá őrölt kristálycukor?

2022. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Sok ember gyakran a híján van ennek, gyakran nem saját hibából. Sokunk nagyszülei között is van ilyen.

Nekem egyik nagymamám tanár volt, a másiknak 6. osztály után dolgoznia kellett..

Egyikük lexikális tudásához talán sose érek fel, a másik sok olyan dolgot nagyon-nagyon soká szedett magára, ami mondhatni alapműveltség.


Plusz, nekem van nem egy ismerősöm, aki kifejezetten magasan képzett értelmes ember, és 35 évesen szembesült pl. a borós dologgal. És basszus valahogy eléldegélt enélkül a tudás nélkül.


De ez nem is lényeg. Az a lényeg, hogy egy minimális érzelmi intelligenciával bíró ember nem kommunikál így. Pont.


És éppen lesz@rom hogy alapműveltség, vagy sem. Ennyi, ez az én véleményem..

2022. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

"De ez nem is lényeg. Az a lényeg, hogy egy minimális érzelmi intelligenciával bíró ember nem kommunikál így. Pont."


De basszus, a kérdezőnek nem volt "gyerekszobája hogy csak most szembesül a tejbegríz ízesítésének problémájával?

2022. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

passz, de nem kell "bántani". :D


Van egy srác a távoli társaságomban, 10 éve ismerem, 34 éves full stack developer, nagyon okos és kifejezetten tájékozott. Erre, múltkor megdöbbent azon, hogy a haj a töve felől nő, nem a hajvégek növekednek.. :D


Mondhattam volna hogy istenem, te hogy maradtál eddig életben, de látod, hogy nem hiányzott neki ez az infó. Úgyhogy, alapműveltség ide,vagy oda.. kenhetjük a hajunkra, ő keres alsó hangon 1.5 millát havonta. :D

2022. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj hogy két különböző élethelyzetről van szó. Ugyanis bármikor kerülhetsz olyan helyzetbe hogy vagy magadnak készítesz ennivalót, vagy éhen pusztulsz
2022. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az éhhalál szélén biztosan kardinális kérdés lesz, hogy milyen cukor megy a tejbegrízbe.


Értsünk egyet abban, hogy nem értünk egyet.


✌️

2022. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ez az hogy mind a kettő cukor, tehát én sem értem a kérdező problémájának a lényegét.
2022. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!