Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan süssek kenyeret kenyérs...

Hogyan süssek kenyeret kenyérsütő nélkül? Tippek, aki már csinált? Megéri?

Figyelt kérdés

Konkrétan teljes kiőrlésű lisztből szeretnék készíteni,vagy graham...ilyesmi,aki csinált leírná a receptet,meg

hogy hogyan lesz puha a kenyerem és miben készítsem el

jobban Megéri mintha vásárolnám?

és nagyon nagy meló a dagasztás?

21/L


2010. szept. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok féle kenyérreceptet talál a neten, ha csak egy kicsit is keresgélsz. A dagasztás kézzel elég nehéz, de ha van robotgéped, azzal nem túl bonyolult. Gáz vagy villanysütőben, tepsiben simán meg lehet sütni, kb. 1 óra alatt. Ha mindent összeadsz, hozzávalók, gáz-villanyszámla, a te munkaerőd, akkor nem sokkal olcsóbb, de megéri. Már csak az illatát érezni a sülő kenyérnek isteni.
2010. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Én megveszem a kenyér lisztet, amihez csak víz kell, a zacskón rajta is van hogy kell csinálni és úgy csinálom.


Mikor elkezdett érdekelni, akkor utána olvastam és valami sikértartalmak, meg mit tudom én mi kell még a sima liszthez és úgy voltam vele, hogy én nem fárasztom magam az összerakásával, jó nekem az előre összeállított.

2010. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Sokféle kenyérlisztet lehet kapni, amihez csak víz kell és összedagasztani, kézzel, könnyedén és egyszerű tepsiben, /kicsiben, hogy ne terüljön szét, mert akkor nagyon lapos lesz /vagy tortaformában meglehet sütni a lisztes zacskóra leírt recept alapján. Mi rendszeresen ilyent sütünk, nagyon finom, az illata meg isteni! Sok sikert!
2010. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a neten vannak receptek dagasztás nélküli kenyérre-zsemlére is, részben vagy egészen teljes kiőrlésű lisztből. gasztroblogok javasoltak a témában, ez pl az alap dagasztás nélküli kenyér receptje:

[link]

ez egy mézes-diós:

[link]

ez meg egy zöldfűszeres zsemle recept:

[link]

amit nem kell dagasztani, az általában sütőporral készül, ha nem jön be az íze (mondjuk szerintem nem lehet észrevenni), szódabikarbónával helyettesítheted.

2010. szept. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek a válaszokat,nagyon hasznosak voltak :)
2010. szept. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!