Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meleglevegős Airfryer-ről...

Meleglevegős Airfryer-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Aki használ ilyet, elégedett vele?

Gondolkoztam a vásárláson de véleményeket olvasnek róla.

Konkrét márka még nincs kinézve.


2022. jún. 8. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
10-es 1 tojáshoz kb 10 miniliter olaj és a húsra kb 2 miniliter spricniből. magyarul azt mondod hogy 12 miniliter olajnál kevesebbet szív be magába hús/panír egy fritőzben. nem is beszélve hogy 1 tojás nem csak 1 szelet húshoz jó.
2022. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Nem csak kis adagokat lehet vele készíteni, mert különböző űrméretű sütők vannak. Először vettem egy másfél literest, mert nem ismertem mit hogyan, meg mennyit. Másodszorra kicsit átvágtak, mert 25.900 Ft-ért 8 literesnek írtak egy szép készüléket, de otthon kimértem és csak 4,5 literes volt. Visszaküldtem és helyette vettem egy Hausert 5,1 literest 1500 watt teljesítményűt.

Ebbe egy teljes grillcsirke is elfér. Bár csak ketten vagyunk a nejemmel, ha jönnek a fiamék az unokákkal, bejelentés nélkül, pld. egy grillcsirke csk 28 perc, Kakaós csiga (fagyasztott) 14 perc, azt a kis időt kibírják.

A legnagyobb előnye a készüléknek, hogy igen gyors, nagyon kevés olaj permetezéssel elkészül bármi, ami egészség szempontjából előny. Viszont fontos, hogy az ízesítésre figyeljünk!

jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!