Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meleglevegős Airfryer-ről...

Meleglevegős Airfryer-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Aki használ ilyet, elégedett vele?

Gondolkoztam a vásárláson de véleményeket olvasnek róla.

Konkrét márka még nincs kinézve.


2022. jún. 8. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon meg vagyok a miénkkel elégedve. Végre nem tocsog az olajban semmi. Új sütő vásárlása most nem volt opció, ezért vettünk egy ilyen kis csodát.
2022. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez a sokadik kérdés erröl, nézd meg az elözö válaszokat is.

Vannak - kevesen -, akik elégedettek vele, a többségnek nem annyira jó, mert egyszerre csak kis adagokat lehet benne készíteni, egy embernek elég lehet, családnak már nem. Egy légkeverös sütö ugyanazt tudja, csak nagyobb mennyiségeket lehet benne készíteni és nem áll valahol egy plusz készülék, mert elég nagy helyet foglal ahhoz képest, milyen kevés fér bele.

Meg rengetegen nem szeretik az így sült cuccokat, mert száraz, íztelenebb, mint a hagyományosan készültek.

Igen sok olyan válasz van mindenhol, hoyg vettek/kaptak egyet, párszor kipróbálták, és utána eltüntették a konyhából mint fölösleges kacatot

2022. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kicsi fehér!


Pozitív : sokkal gyorsabban megsül benne bármi (süti, zöldség, hús stb.) mint a sütőben

10 perc alatt kész egy pite

Amíg felmelegszik a sütő, a fryer már el is készítette.


Nagyon könnyű elmosni (egy sütő kimosása rémálom..)!


Praktikus gyors kajákhoz.



Hátrány:

Valóban nagy helyet foglal, a benne készülő ételekhez képest nagy eszköz.


Nincs meg az a "sütő hangulat" ahogy látod kívülről sül a süti :)


Egy embernek elég, szerintem kettőnek kicsi (értsd : egy mirelit fél pizzát tudsz benne megsütni 10 perc alatt, de az egész pizzához már 2x kell mennie)

2022. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs még itt legalább 1 milliószor ez a kérdés.
2022. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Azt kihagytam, hogy rántott húsra mondják jó..


Èn saját panírozott húst nem próbáltam vele, szerintem az necces..

Az előre fagyasztott panírozott dolgokat pedig olaj nélkül a sütőben is tudod sütni, tehát ezt az olajos dolgot nem egészen értem vele kapcsolatban, de egy embernek jobb mint egy mikro!

2022. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszel akkor tefal xxl. Kb legjobb mind kapacitasban mind ár érték arányban.

Nekem ilysn van mások ajánlatára. Egyfős háztartásban egészséges wletmódhoz tökéletes. Viszint ne várd az olajban sülés ízét és állagát, illetve minden picit szárazabb.

Ami jó hogy sokkal hamarabb kész van minden.

Az pedig a fkgyasztot tételwktol es eletstilustol fugg hogy megeri e

2022. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy döntöttem inkább nem veszek.

Mi 5en vagyunk,a másik pedig kaptam egy olyan sütőt amibe rengeteg program van így gondolom abba is el lehet készíteni az ételeket minimális olajjal.

2022. jún. 9. 10:34
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
5-ös tegnap sütöttem benne általam panírozott rántott csirkemellet. trükkök:a tojásba olajat keverni, és a hús is olajjal bekenni
2022. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit meg kell locsolni olajjal, zöldséget (picit), burgonyát, virslit , húst, stb. -- de messze nem olyan mértékben mintha olajban sütnéd!
2022. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

"a tojásba olajat keverni, és a hús is olajjal bekenni"


Ès akkor sokkal, de sokkal több olaj van benne, mintha olajsütöben sütötted volna!

2022. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!