Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet megtanulni sütni és...

Hol lehet megtanulni sütni és főzni?

Figyelt kérdés

Valamilyen tanfolyamra gondoltam Budapest környékén. Próbáltam már könyvből vagy videókból főzni és sütni, de sose lett túl jó.

16/L



2022. jún. 1. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem pedig a könyv meg videó a jobb, csak elsöre ne valami bonyolult dolgot akarj készíteni, hanem egyszerübbeket, és fokozatosan lehet késöbb egyre nehezebb ételeket is készíteni.

A másik, hogy miért nem lett jó, amit csináltál? Nem lett rendesen megföve, vagy az íze/állaga nem stimmelt?

2022. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A konyhában.

Semmilyen tanfolyam nem fog rajtad segíteni, ha nem megfelelő a hozzáállásod.

Kezdj egyszerű dolgokkal, akár valamilyen salátával, vagy vajaskenyérrel!

A lényeg, hogy élvezd, és találd meg benne a szépet. Akkor magadtól is fog menni. Az emberben alapból benne van az ösztön a táplálék előállítására.

Aztán amikor az egyszerű ételekkel megtanultad az alapvető technikákat, mehetsz a bonyolultabb dolgok felé.

Fontos, hogy csak jó receptekkel próbálkozz, hogy eredménye is legyen a munkának.

2022. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen háziasszony képzés. Nem tudom van e tanfolyamos vagy csak nappali.
2022. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én nem enném meg az ételeket amiket készítenék, a családomban pedig nem tudom hogy más megenné e, ezt főleg a sütikre értem. Egyébként van valami könyv amit kipróbáltatok és jó receptek voltak benne?
2022. jún. 1. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Olyan ételt, amit nem eszel meg, nem érdemes készíteni, azzal nem is érdemes foglalkozni.
2022. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Olyat próbálj készíteni, amit te magad is megeszel. Persze, hogy nem lesz jó, ha te nem eszed az adott ételt.

Én pl. undorodom a kelkáposzta szagától is, ezért értelemszerűen nem készítek belőle semmilyen ételt, mert nem tudnám jól megcsinálni.

2022. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

hidd el videókból ha jó a videó, és részletesen szépen magyaráz az a legkönnyebb és ingyenes módja megtanulni.

Ajánlom őket:

https://www.youtube.com/user/MrSzoky68

https://www.youtube.com/channel/UCRxaYgjGaaxeQwmMwxQ2pGQ

https://www.youtube.com/c/G%C3%A1borAH%C3%A1ziP%C3%A9k


szinte a 0 ról tanultam meg tőlük főzni/sütni és mások elmondása alapján sosem volt rá panasz.

2022. jún. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A konyhában.
2022. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# Hagyad már, egy szüfrazsett minek főzne. Vegyen magának.
2022. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!