Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meg szoktátok sütni a hot...

Meg szoktátok sütni a hot dog-kiflit?

Figyelt kérdés
Ahogy a hamburger zsemléket, a belső oldalukat serpenyőben. Persze így teljesen szét kell nyitni a kifliket.
2022. máj. 10. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem és nem is kell. Csak átmelegítem.
2022. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha igazit akarsz készíteni, akkor egy picit oda kell kapatni szarazon. De tényleg csak egy picit!

A felfúrós megoldás az valami rémálom.

Az előzménye tésztabundába csomagolt kolbász pálcikára felszúrva.

A hot dog kiflit hosszában fel kell nyitni, icipicit pírítani, majd mehet bele virsli, kolbász, ragu, hagyma, uborka, szószok.

Sokféle iskola van. Legalább olyan változatos, mint a pizza.

2022. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy csak a sima kiflibe vagy sajtos veknibe belefúrom az ujjam majd bele a szószok és egy meleg virsli.😅 Ettől függetlenül nyilván ha vendégnek csinálom akkor megadom a módját, hot dog kifli pirított hagyma stb. amihez nem rossz ötlet pirítani, de nem szoktam.
2022. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: a közeli pékségben lehet kapni leveles virslist, abba én is belenyomom a ketchupot:)


Pirított hagymát én is teszek bele, csak inkább veszem készen, kifizetem azt az időt, amíg ott kell állni felette (nekem nagyon lassan és sokkal kevésbé ropogósra készül el egységnyi adag, mint amilyen a dobozos).

2022. máj. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!