Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételek/szószok/raguk...

Milyen ételek/szószok/raguk mellé fogyasztotok rizst?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan ételek érdekelnének amelyek hús mentesek.


Például gombapörkölt mellé szoktam készíteni, illetve különféle tokányok mellé is. (Csak az nem húsmentes.)


Szeretnék egy kicsit egészségesebben táplálkozni, így a panirozott ételek sem éppen a legjobb választások.



Így szeretnék ötleteket gyűjteni.


2022. ápr. 7. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Curry
2022. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
zöldségcurry
2022. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom miért kitétel a húsmentesség, nekem a rakottasok jutottak eszembe. Brokkoli, karfiol, zöldbab, kel, de savanyú káposztával is lehet. Csőben sütve szintén ezeket lehet. Zöldségragut is lehet készíteni répákból, cukkiniből, csicseriborsóból pld.
2022. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért kitétel, mert kevés hús nélküli ételt ismerek. Próbálnék kevesebb húst fogyasztani. Így ötleteket gyűjtök.


Tésztát pedig a szénhidrát miatt nem nagyon fogyasztok.

2022. ápr. 7. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress vegetáriánus recepteket. (Ezek is ötletek)
2022. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyant csinálni tapadósra főzött rizsből, mint a tojásos nokedli. Tehát megfőzöd ragadósra, és ütsz rá tojást és még azzal összeforgatod lassú tűz alatt. Ugyanúgy ecetes salátával fogyasztod.
2022. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lecsó, és az azon alapuló ételek. Mi a chilis babhoz is szoktunk rizst enni.
2022. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!