Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Brownie tetejére (mielőtt...

Brownie tetejére (mielőtt beteszem a sütőbe) kanállal csurgathatok rá mogyoróvajat? Nem fog rajta megégni, nem fog rontani az ízén ahogy sül?

Figyelt kérdés
Fel szeretném turbózni az alap brownie receptet és arra gondoltam hogy a mogyoróvaj íze passzolna hozzá, illetve el is terveztem hogy a tetejére fogpiszkálóval mintákat lehetne húzogatni, mutatós lenne ahogy keveredik a brownie masszája és a mogyoróvaj. Viszont nem szeretnék alapanyagot pocsékolni, ez csak egy ötlet, tapasztaltabb sütögetők véleményét szeretném kikérni!

2022. márc. 20. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Írd be a google-be, hogy peanut butter swirl brownie, és láthatod, hogy sokan próbálták előtted és jó ötlet.
2022. márc. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úristen, nem is tudtam hogy ilyen létezik és hogy ennyi találat lesz, köszönöm szépen! 🙏🏻
2022. márc. 20. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Itt vannak receptek:


[link]


[link]


[link]


[link] -puffintol


[link]


Ha pedig ilyen mintás tetejűt akarsz csinálni, akkor keress rá a márványos browniera.

2022. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!