Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Air fryert szeretnék vásárolni...

Air fryert szeretnék vásárolni. De milyet?

Figyelt kérdés
Árban maximum 40 000 forintig gondoltam, viszont nem nagyon vagyok képben, milyet érdemes venni, melyik márkát.
2022. márc. 16. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ismerősöd, akitől kérhetnél kölcsön kipróbálásra?

Keveseknek válik be a gyakorlatban.

2022. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem ajanlom, szaraz valamit süt benne nem is hasonlò a normàl ràntott ételekhez.


Nekem am Silvercrest van a Lidl-böl, am funkciòt ellàtja nincs vele baj de alig vesszük elö mert a hagyomanyos jobb.

2022. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is Lidl-ös van.

4 tagú családra kicsi a mennyiség, amit megsüthetek benne. Inkább 1-2 személyes háztartásnak jó.

Csirkeszárnyat, sült burgonyát sütöttem benne. Nagyon finom volt.

Alacsonyabb hőmérsékletre rakd a húsokat, mint amit ajánl, mert megégnek, belül meg nem sülnek át.

Mint írtam, nekünk kicsi az űrtartalma, de melegíteni nagyon jó.

Szikkadtabb péksütemény, pizzaszelet 180°C-on 1-2 perc alatt olyan, mintha frissen sült volna.

Kívül ropigós, belül forró es puha. Erre jobb, mint a mikró.

2022. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező! Nincs normál légkeveréses sütőd a konyhádban?


Mert ez esetben teljesen fölösleges egy air-fryer.

2022. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Volt Tefal ActiFry-om, most 2db Phillips Airfryerem van. Imádtam az elsőt is. Nekem nagyon bevállt és az ismeretségi körömben is sokan használják, mindenki szereti.
2022. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom javasolni, hogy az ilyen XXL meg egyéb extra nagy változatokat válaszd, mert a normál méretűek elég kicsik és úgy igazán 1, nagyon max 2 adag étel készíthető bennük.
2022. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Norci_fitmom instagram oldalàn bekèrte a kovetok tapasztalatait es megosztotta hogy ki mire szavazott, kinek mi valt be es az alapjan vett. Nem tudom kint van e keg de ha irsz neki privatot, biztos elkuldi.
2022. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sajna nincs az ismerőseim közül senkinek air fryere. Azért is kérdeztem itt, mert elég bizonytalan vagyok a témában.

Nem nagyon ehetek zsírban sült dolgokat, azért gondoltam jó megoldásnak. Sima sütőnk van, ami elég lassan is süt, egy örökkévalóság benne a hús is 😅 Erre is jó opciónak gondoltam.

Egyébként Xiaomit néztem ki, azt a kis fehéret, de lehet túl mini. 1 vagy max 2 főre kellene.

2022. márc. 16. 16:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon szeretjük ezért is vettünk masodszorra nagyobbat. Lidl vettük mindkettőt talán philips, épp nem vagyok otthon de nem silvercrest ami a lidl saját márkája. Nem volt 30000. Mi szeretjük. Akinek bármi száraz lesz benne az simán nem tudja használni.
2022. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
9 Miért lesz akkor szàraz? Elö se veszem mert nekünk tènyleg szàraz lesz benne.
2022. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!