Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek holnap?

FreeGamer kérdése:

Mit főzzek holnap?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Paprikás krumplit.
2022. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Csülkös bablevest, mert azt szeretem.
2022. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez elég szerény megfogalmazás. Igaz hogy a kérdés mára szólt, de azért csak érdemes volna tudni azt, hogy mi a kérdező elképzelése, vagy nem? Azaz hogy milyen az ízlése, mihez lenne kedve, milyen alapanyag van otthon, magának vagy családnak főz stb. Étel recepteket a végtelenségig fel lehetne sorolni, a krumplis tésztán keresztül a tűzdelt őzgerincig. De akkor ilyen téren jobban megéri a google-t (vagy egyéb keresőt) igénybe venni. Információ hiányában hogy adjon tanácsot az ember?
2022. márc. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Teát.
2022. márc. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk pikáns csirkeburger lesz ceklas-fetas krumplipurevel
2022. márc. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Én kinyitottam a fagyasztót, most egy hétig csak onnan vagyok hajlandó főzni. Találtam csülköt, úgyhogy csülkös bab és szilvás gombóc lesz
2022. márc. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Most látom, 2, gyere, adok..
2022. márc. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!