Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megeszitek a tükörtojásban...

Megeszitek a tükörtojásban lévő csirkekezdeményt???

Figyelt kérdés
Tudjátok, amiből a kiscsibe lenne az a kis barna cucc... én mindig megtalálom a tojásban de nem tudom kiszedni .. ti megsütitek azt is a tükörtojásban?

2022. febr. 1. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig megsütöm és meg is eszem! Állítólag így öt grammal több a fehérje benne. Meg nem kell külön csirkehúst venni, egyből benne van a tojásban!
2022. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket a tojásokat tojó tyúkok soha nem találkoztak kakassal, így a tojásukban nincs csirkekezdemény.
2022. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
En mindig azt hittem az valami kis verdarabka. A feheres az meg a kakasejakulatum.
2022. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
3. Mert azok is!
2022. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
3 én is ezt hittem, de azt mondják nem látni, ha beleverte a kakas.
2022. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Látom szokás szerint tombol a sötétség! :) Beszállok én is, mert szerintem is lapos a Föld, és a jégzsinór az kakascegi! :)


Én nem szimplán megeszem, hanem kiszedem belőle, és ha elég sok összegyűlik, felszippantom orrba!

Azért remélem a 3-mas 4-es válaszoló genomja nem fog keveredni, mert még létrehoznának itt a bolygó egy fekete lyukat... XD

2022. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem eszem meg az egészet. A csőrét például kiköpöm. :-)
2022. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

A barna vagy piros "cucc", pötty NEM csirkekezdemény. Bolti tojásban meg végképp nem, hiszen nem találkoznak kakassal. Az egy kis szövet a tyúkból, ami tojta a tojást, illetve bizonyos betegségek esetén is képződhet a tojásban vérpötty. Nyugodtan fogyasztható, bajod nem lesz tőle. Késsel eltávolítható, ha zavar.

Hogy fias-e, tehát termékeny-e a tojás, azt egy pici, fehéres hólyagocska jelzi a petén (tojássárgáján). A fejlődés megindulása eresedéssel kezdődik, tehát nem keverendő a tojáson lévő vérpötty az embrió fejlődésével.

2022. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

#8-as vagyok. Kössz a lepontozást. Egyébként tyúkokat tartok...


[link]


[link]

2022. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Ilyenek olvasásával kezdődik a napom...?!

Sebaj! Török is fel két tojást!

2022. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!