Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki tud írni finom avokádó...

Valaki tud írni finom avokádó krém receptet? Amit píritósra lehet kenni.

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Guacamole. Nyamiii, avokado, lila hagyma, aprora vágott paradicsom, citromlé, bazsalikom, só, bors, fokhagyma. Imádom.
2022. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%

2 avokádó, 1 kis pohár natúr joghurt, egy teáskanál citromlé, 1 kis gerezd fokhagyma, só, bors.


A megpucolt avokádót villával megtöröd és összekevered a többi hozzávalóval. Frissen és másnap is finom.


Jó étvágyat!

2022. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Avokado, so, bors, lime, es egy kis majonez. 2 perces tortenet, en ezt szoktam piritosra kenni.
2022. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Én csak fokhagymát reszelek bele (annyi gerezdet, ahány avokádót használok), emellett kis sót, borsot, és ennyi.
2022. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
nekem ez ízlésre megy. összetöröm, só, bors (egyenletesen de riktásan szórom midnkettőt), kevés citromlé (1 avokádóhoz 1 tk) és ennyi. néha teszek plsuz krémsajtot, néha joghurtot, amilyen ekdvem van
2022. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Lehet turbózni ezerféleképpen, de nekem a kedvencem (ha jó az avokádó, friss, zöld, puha!), a legegyszerűbb valtozat: avokádó összetör villával, es csak só, bors, és egy pici citrom van belefacsarva, szerintem így a legfinomabb.

Ehhez tehetsz még hagymát (inkább lilát ajánlok),fokhagymát, esetleg lime-ot, joghurtot, krémsajtot, fel lehet dobni paradicsommal, apróra vágott pritaminpaprikával. :)

2022. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Ezen belül megtalálod.

2022. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Furán fog hangozni de finom. Natúr leves tonhal/ lecsöpögtetett tonhalból 1 konzervet az érett kockára vágott avokádóval összeturmixolunk, adunk hozzá 1 ek citromlevet, só-bors majd villával összetörünk kb 100g feta sajtot és belekeverjük



Azért jó ezt nem beleturmixolni mert így picit darabos lesz, de ha ezt nem szeretnéd csak mindent dobj a mixerbe

2022. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!