Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek az avokádó passzol...

Szerintetek az avokádó passzolna a répával?

Figyelt kérdés
Meg akartam kóstolni milyen az avokádó, de sajnos nem igazán nyerte el az ízlésem. Arra gondoltam a maradékot megcisnálom avokádó krémnek, tejföllel, fűszerekkel, mert kidobni nem szerteném. Viszont félek az a kis mellékíz ami nekem nem tetszett nagyon átérződne, ezért arra gondoltam mi lenne, ha főznék meg répát és azt is belekeverném. Szerintetek nagyon fura lenne? Házi burgonya chipsel enném, mint mártogatós.
2017. jan. 14. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne furcsa én csináltam már répával meg spárgával is. De ha tényleg nagyon nem szereted akkor a répától nem lesz jobb.
2017. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Lehet anyukám régi véletlen hibáját, most szándékosan alkalmazom és telerakom fokhagymával meg tejföllel. Az majd elnyomja.:D
2017. jan. 14. 11:55
 3/8 anonim válasza:
Francba, azt hittem te vagy Dave Mustaine.
2017. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 a tejföl+ fokhagymás módszer mindig bejön 😃

1es

2017. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rákerestem az említett személyre. Sajnos hiányosak a rock ismereteim, így nem értem.


Megcsináltam az ételt. Azt kell, hogy mondjam borzalmas lett, de nagyon jól néz ki..:D

2017. jan. 14. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj en a zabkasaval jartam igy gondoltam kiprobalom...hat... fujj..
2017. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kérdező, ezt a poént igazából csak ,,belsősök" értik. :) A lényeg az, hogy az említett személy a Megadeth zenekar énekes-gitárosa. A Megadeth lemondta a tavalyi Rockmaratonos fellépését, majd a főszervező kiakadt, hogy mennyibe volt a banda, ,,avokádót meg a f***om tudja, milyen gyümölcsöt kértek". :D :D :D
2017. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így már értem. :D
2017. jan. 15. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!