Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ételek ami hosszú utazáson is...

Lolo98 kérdése:

Ételek ami hosszú utazáson is könnyen elfogyasztható?

Figyelt kérdés

Olyan recepteket szeretnék kérni ami hosszú utazásra lehet magunkkal vinni.

Szendvicseken kívül.


2022. jan. 11. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#9: Az neked hosszú utazás?! A gyereknek vigyél valamit és szevasz.
2022. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

2-3 órára szerintem bőven elég egy-két müzliszelet vagy gyümölcs.

Normál hétköznapi életben (mikor nem utaztok), akkor se eszel óránként valamit....

2022. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy ilyen 6 órás útra gondolsz.. 3 órát te simán ki tudsz bírni, esetleg 1-2 müzliszelet vagy Kiscsoki elég, a gyerkőcnek pedig gyümölcslé, smoothie, aszalt gyümölcs is elég. Ha nagyon félted, akkor továbbra is kitartok az apróra darabolt rántotta mellett, azt is nehéz félrenyelni. De nem gondolom, hogy nagyon éhes lesz.
2022. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez tenlyeg eleg rovid ut, gondolom kibirja siman. Peksutiket is tudsz venni a boltban
2022. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is csak minimálisat csomagolnák, pl apróra vágott zöldséget, kekszet meg hummuszt, amit falatonként a szájába lehet adni.


Így nem lesz mancsos a keze, és nem eszik be több dzsuvát mint amit feltétlen szükséges.

2022. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!