Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kókuszkocka, csokimázat ti...

Kókuszkocka, csokimázat ti hogy készítitek, hogy rakjátok rá a tésztára?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kakaó, tej, vaj, cukor összefőzve, majd a kockákat ebbe a masszába mártogatom, utána veleforgatom a kókuszreszelékbe.
2021. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
* beleforgatom
2021. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi.
2021. dec. 26. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez a receptem van:

20 dkg vaj, 30 dkg cukor, 6 ek tej, 5 dkg kakaó, 2 ek rum vagy rumaroma

2021. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Hígnak kell lenni a máznak és tovább benne hagyni #ázni# , majd beforgatni és be a hűtőbe ,
2021. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Felolvasztasz egy tábla étcsokit, keversz hozzá 82%-os vajat és amíg meleg beleforgatod


Lehet csinálni kakaós híg löttyöt is, fentebb leírták, de főleg a rumízvavcakkal megtoldva csak egy ízléstelen bóvli lesz.

2021. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is csokival készíteném, nem pedig kakaóval.
2021. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Sosem csinálnám kakaóporral, az nagyon nem finom.

Csokit olvasztasz kevés vajjal, fondue pálcával belemártogatod, így tökéletes lesz és mindenhova jut csoki (és a kezed sem úszik a csokiban)

2021. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Vigyázz, le fognak pontozni, ha olyat írsz, hogy nem csinálnád kakaóporral és nemfinom. Tudod mindig a legócskábbul, legsmucigosabb a jó a topiclakó birkanép szerint. Olyat kell írni mindig amit hallani akarnak.
2021. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Kedvesek, 1-es vagyok. Higgyétek el, azért mert ti nem kakaóval csináljátok a mázt, én biztos nem pontoználak le titeket. Nem tudom a többi " kakaós" hogy van ezzel.

Ellenben 6-os, 9-es, ti lebóvlizzátok, lebirkázzátok a többi válaszolót, csak mert másként csinálja.

Amúgy kakaóporral nekem soha nem lett bóvli, de kinek mi. Nem lehet ezt rosszindulat, beszólás nélkül elfogadni? Örüljetek szépen magatoknak, hogy sem birkák nem vagytok és ti, mással ellentétben minőséget állítotok elő.

2021. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!