Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudnék répából baby...

Hogy tudnék répából baby répát csinálni itthon? Olyan pici simát, mint a drága fagyasztott, csomagolt.

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes a kérdés, ahogy a témában fellelhető információk is. Úgy néz ki, van is és nincs is.

"Persze létezik bébirépa a valóságban is, csak azt aranyáron adják."

"a bébirépa is létezik, és valóban belefuthat a boltban olyan minirépákba, amiket még nagyon fiatalon feldolgoztak, de ezek ára nagyon sokszor csillagászati a mesterségesen kicsinyített répákkal összevetve."

Forrás:

[link]

2021. dec. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Bébi répa egy répa fajta ez is vetömag neve mint ahogy be linkeltem .
2021. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

De van az is, mikor a selejt répákat használják fel, amit formáznak és eladnak. Láttam a linkeket, de elsőre kb a tarhonya vetőmagra asszociáltam róla. Nagyon ledöbbentett falusi létemre, hogy valóban van ilyen faj külön is.

2021. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik a baby répa, amit fagyasztva árulnak gyárban feldolgozott eredeti répa, aminek a közepét kivágják és a külső édesebb részt formázzák pici répákra.

Ezt házilag nem lehet kivitelezni, könnyen elvághatod a kezed, meg nem is lesznek olyan cukik a kapott répácskák. Kár, mert a bolti nagyon drága :(

2021. dec. 24. 21:57
 15/19 anonim ***** válasza:
Bocsi de miböl tünik neked úgy hogy az gyári répa ? Mint mondtam van ilyen fajta répa és le hét ilyet kapni.
2021. dec. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Bocsi de miböl tünik neked úgy hogy az gyári répa ? Mint mondtam van ilyen fajta répa és le hét ilyet kapni."

Például hogy az a formára vágott drága, apró bébirépa többszörösen kisebb, mint a linkelt.

2021. dec. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó jól mondja

Icipici tökéletes mini répaformák


Illetve láttam több videót a how-its-made típusú sorozatból, a termesztett kis répa nem ilyen, mint a csomagolt, fagyasztott

És az még ennél is sokkal drágább

2021. dec. 25. 21:12
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy az miért baj, hogy nem tudod tökéletesre csinálni? A természetben semmi sem tökéletes, a bolti faragott minirépa, pont hogy természetellenesen egyforma.
2021. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.. egyáltalán nem tudom mini répaformára vágni őket a közepét kivágva (hogy ne legyen keserű)

..főleg nem ilyen tökéletes icipici mini verziókra.

2021. dec. 25. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!