Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudnék répából baby...

Hogy tudnék répából baby répát csinálni itthon? Olyan pici simát, mint a drága fagyasztott, csomagolt.

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
A bébirépa egy átverés, nem létezik ilyen zöldség. Úgy tudnál otthon készíteni bébirépát, hogy kis darabokra szeleteled a répát, akárcsak a gyárban is teszik.
2021. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Meghámozod és ügyesen feldarabolod.
2021. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

#1

Szerintem ezt tudja a kérdező is. Amiatt kérdezte, hogy répából hogyan lehet olyat csinálni. Csak ugye hogy tényleg olyan kis helyes formája legyen arra kér ötletet. Azt kézzel szerintem szívás lenne úgy formázni, mint ahogy pár gyári van.

2021. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazatok van, szerintem a mellékelt cikk, és az alján levő rövidke videó alapján valószínűleg sehogy. Hacsak nincs végtelen türelmed, és nagyon jó kézügyességed, kérdező.:)

[link]

2021. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hát hogyan, késsel kis szeletekre vágja és utána hámozóval megformázza kerekre.
2021. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
#3 én erre is nyomtam a zöldet és az elsőre is. De attól még az nem olyan egyszerű. Ez olyan, hogy gyárban a fakardot pillanatok alatt megcsinálják. Házilag meg szívna vele az ember, mert nagyon sok türelem kellene hozzá és munka. Ott meg tömeg gyártmány.
2021. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan feldarabolni még nem lenne nagy ügy, a lekerekítés egy dörzspapírszerű anyaggal bélelt forgódobban történik, amit otthon nem nagyon tudsz reprodukálni.
2021. dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Bébirépát termeszteni lehet.

Annyi a titka, hogy nem hagyják teljesen kifejlődni, betakarítják, amikor eléri a kívánt méretet.

Gyerekkoromban szerettük a pici sárgarépát, kihúztuk a földből, lemostuk, és nyersen ropogtattuk.

A felnőttek mondogatták is, hogy együnk sok répát, attól tudunk majd fütyülni :-)

A "bébirépa" méret az, amikor elvileg a legmagasabb a cukor tartalma a sárga répának, emlékeim szerint valóban édes is volt.

2021. dec. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Létezik bébi répa

Tessék [link]

2021. dec. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
A bébi répa ízletesebb, lédúsabb és finomabb mint a normál répa. Ezért is drága
2021. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!