Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ostya süti pontos hozzávalóit...

Ostya süti pontos hozzávalóit leírná valaki? (részletek megjegyzésben)

Figyelt kérdés

Régen készítettem sokszor, de sajnos elveszett valahol a pontos recept. Hasonlókat találtam neten, de egyik sem az amit találtam.


Valahogy úgy készült, hogy nem tudom mennyi porcukrot talán 2 kocka Ramaval és valamennyi tojassal kellett összefőzni egy edényben. Közben egy másik edényben cukrot piritani, abba tenni a darabolt diót, majd a kettő edény tartalmát összeönteni, felfőzni és két ostyalap közé tenni.


Pontos mennyiségeket tudna valaki ehhez írni?

Eddig amiket találtam és megcsináltam mostanában egyik sem lett olyan állagú amit keresek. Vagy túl kemény vagy nyúlós. A régi receptem szerinti inkább olyasmi omlósabb volt mint egy boci karamella 😁


2021. dec. 22. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kristálycukorral dolgozik ez a recept (talán mert jobban látszik a pillanat, amikor abba kell hagyni a melegítést)
2021. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. dec. 28. 11:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Hátha ezek közül valamelyik:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] -nikoka-konyhajabol


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!