Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Használhatok sütőrumot rum/rum...

Használhatok sütőrumot rum/rum aroma helyett?

Figyelt kérdés
Pár csepp rumot ír a recet de se rum, se aromám nincsen csak sütőrumom. a helyi kisboltban se találtam egyiket se..:(
2021. dec. 20. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jó lesz, nem kell bele sok
2021. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy használhatod,hiszen a nevében is benne van,hogy sütõrum.
2021. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Erre való.
2021. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

A sütőrum a legalja. Szerintem nem való emberi fogyasztásra.

Vegyél valami jóféle délamerikai rumot. (A Bacardi/CptMorgan/Malibu féle tömeggyártott vackokat is felejtsd el.)

A Dictador pl elképesztően finom. Ami nem kell a konyhában azt max megiszod :D

Sokkal finomabb lesz tőle a süti, egész különleges lesz tőle. Össze sem hasonlítható az aromás-sütőrumos műanyag ízekkel.


[link]

2021. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Sütörum teljesen jó,bár rum aroma a legjobb kisboltban persze hogy nincs de Tesco Auchan van szokott lenni még Spartan is .
2021. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért ne lehetne sütőrumot használni vagy aromát? Sok süteménybe max egy kiskanálnyit rakok, amúgy pedig nem iszunk rumot, még különleges alkalmakkor sem. Így nekem például drága mulatság csak azért minőségi rumot vennem az amúgy is finom süteménybe. Egyszerűen én nem fogom tudni értékelni, míg más bőven tudja, aki szeretni. Szerencsére nem vagyunk egyformák.
2021. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!