Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonyra milyen sütit...

Noncsi2020 kérdése:

Karácsonyra milyen sütit tudtok, ami kiadós, sok van belőle és tele lehet enni belőle magunkat?

Figyelt kérdés
Mézes-krémes, zserbó,hókifli, linzerkoszorú, habcsók, puszedli, mézeskalács keksz, bejgli ezeket évek óta sütöm de már igen unjuk. Vlm új ötletre várok. Házikó mellé még szeretnék sütni vlmt.

2021. dec. 6. 22:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Fatörzs, gesztenyeszelet, diós-rácsos, sütőtökös kenyér, lúdláb, narancsos csokis muffin.
2021. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mákos guba torta (Mautner Zsófi receptje alapján kalácsból, sütőben sütve)

[link]

Én a maradék tojásfehérjéből habcsókot csinálok, és a sütés vége felé ráhalmozom a torta tetejére, és megsütöm. Fordított rozmaring ágakat szúrok bele, mintha fenyőfák lennének a hófödte tájon, fantasztikusan mutat.


Diós marlenka golyó: igaz nem olcsó, ha a diót venni kell, de isteni, bármennyit meg tudnék belőle enni, különleges, de mégis megszokott alapanyagokból készül.

[link]

2021. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a 40 év alatt belefáradtam a 600 féle süti sütögetésébe és ráadásul azt vettem észre, hogy a komolyabb étkezések után nincs is annyira keletje, csak unalmában jár rá a csapat és mindenki hízik mint a disznó.

Így aztán leegyszerűsítettem a dolgokat, a tradíció kedvéért van diós-mákos bejgli, gyümölcskelyhek és gesztenyepüré.

Slussz, ez mindenkinek bőségesen elég.

2021. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Almás pite vagy bármilyen ízű rácsos pite,keksz tekercs,kuglóf,sajtos rúd
2021. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Mikulás kenyér. Végülis ez is gyümölcskenyer.

Irigyellek hogy ennyifele sütihez van erőd, mi már csak kB.2-3 féle sütit csinálunk, bőven elég szokott lenni, mivel van más egyéb fincsi kaja is. Nyilván egy nagyobb családban sok gyerekkel jobban fogy ez a sokféle sütemény.

2021. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

#13 teljesen egyet értek önnel

2021. dec. 7. 14:05
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#16

Köszönöm, jól esik!:)

(13-as vagyok)

2021. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
6os hogy csinálod? Leírnad légyszi?
2021. dec. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mákos és diós beiglit, Raffaello golyót, kókusz golyót, omlós mákos rudacskakat és mákos szaloncukrot fogok sütni.

De lehet még zserbot is.

2021. dec. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
16.:Szívesen!
2021. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!