Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most dobjam ki? Szerintetek...

Most dobjam ki? Szerintetek nem lehet már megenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy vákuum csomagolású halfilét (sweet pepper pácban van) november 3.-án és november 4-ig volt jó. Elfelejtettem berakni a fagyóba. 😔 Most vettem észre, hogy még a hűtőben van. Dobjam ki?

2021. nov. 6. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen
2021. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Halat semmiképpen ne egyél meg lejárati időn túl. Egy marhahúsra még talán azt lehetne mondani, hogy ha nem büdös, és bátor vagy, akkor hajrá, de halat inkább ne!
2021. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat! Nem kockáztatok. Csak már nem az első eset, hogy elfelejtettem valamit és idegesítő. Gondoltam rákérdeztek ezúttal, mielőtt kidobom.
2021. nov. 6. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ne dobd ki.Tedd ki az utcára.Vannak kóbor állatok,vagy hajléktalanok,akik még megennék így is.
2021. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
#4 Persze, még tegye is ki a napra egy kicsit, hadd egye meg szerencsétlen hajléktalan, aki annyira éhes, hogy romlottat is megenné, aztán hadd dögöljön bele... De kedves vagy!
2021. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
4. Te mekkora köcsög vagy! Túlteszel még azon a csávón is, aki fogkrémes oreot etetett egy csövessel. Gondolom neked is hasonló hobbijaid vannak
2021. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mióta itt élek, egy hajléktalannal találkoztam. Adtunk neki inni-enni, aztán kerestünk neki egy helyet, ahol lakhat és ahol segítenek neki leszokni az alkoholról, merthogy alkoholista. De soha az életben nem adnék olyasmit valakinek, amit én magam már nem ennék meg. Mivel semmilyen háziállatunk sincsen, így a romlott dolgok mind a kukába mennek. Sajnos néha saját hibámból, figyelmetlenségemből, ez tény. Szerencsére nem sok minden, próbálok odafigyelni és lehetőleg javítani a dolgon.
2021. nov. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!