Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik írányba kevered főzésko...

Melyik írányba kevered főzéskor az ételt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 08:53
A kérdező szavazást indított:
óra járásával egyezően
óra járásával ellentétesen
mindkét írényban
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően óra járásával megegyezően, de ha olyanom van, akkor nyolcasokat "írok le".
2021. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs :D
2021. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
hmm... törölve a kommentem... Érdekes. De mellesleg ha annyira érdekel, van amikor egyezően, van amikor ellentétesen.
2021. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A jobbkezesek általában az óramutató járásával egyezően, a balkezesek meg fordítva. Nem én találtam ki, valahol olvastam.
2021. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
A cenzúra az megy rendesen...
2021. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Lidlipú, a te válaszod is törölve lett? Az enyém egyszer már igen. Én vagyok a harmadik válaszoló.
2021. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Enyém már kérszer!azt merészeltem írni h nálam az étel nem menetes,de úgy látszik a pajeszosoknak ez nem tetszik...
2021. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Lidlipú!

Én ugyan nem vagyok pajeszos, de értelmetlen a “menetes” válaszod, akármilyen humorosnak gondolod.

Hogy jön a menethez a keverés/kavarás?

Ha valami menetes, abba ki vagy be CSAVARUNK, nem pedig keverünk.

Tehát a válaszod nem hasznos, de ettől függetlenül ennél sokkal szerencsétlenebb hülyeségek kapnak itt teret, de ez már ne a mi gondunk legyen!

2021. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

"Én ugyan nem vagyok pajeszos, de értelmetlen a “menetes” válaszod, akármilyen humorosnak gondolod."


Hát igen,nem is a te értelmi szintedre alacsonyodva válaszoltam ,mellesleg a kérdés egy idiótaság ,épeszű ember nem pocsékolja az idejét egy olyan kérdés kiírására h "merre kavarják az ételt",legfeljebb a humorba a faviccek közé...

2021. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha balkézbe veszem a keverőt akkor arra, ha jobb kézbe akor amarra. De amúgy ahogy épp jól esik, vagy kézre esik.
2021. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!