Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az az étel amit egyszer...

Mi az az étel amit egyszer csináltál de úgy döntöttél soha többé nem csinálnád újra?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Gőzgombóc
2021. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Zöldbabfőzelék. Penetráns volt pedig magát a kaját nem utálom.
2021. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Pásztor pite
2021. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Én minden ételnek adok egy második esélyt.
2021. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Pacalpörkölt
2021. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Dettó pacal. Meg pulykahere pörkölt.
2021. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Tárkonyos ragu leves. Ekkor jöttem rá hogy nem szeretem a tárkonyt
2021. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szőlő fasirt
2021. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer pont akkor bontotta a marhat a hentes, amikor a hetvegi sutogeteshez 'vadasztam' husra ... megkerdeztem, hogy tudna-e csinalni nekem egy akkora szelet hust ami alig ferne el a grillracson es akkor csak egy szelet hust kellene megsutnom, a vendegsereg meg majd vag maganak egy szeletet mint egy pizzabol :) Megcsinalta.


Nagyobb volt a hus, mint maga a grillracs ... tok jo bulinak indult ... de kozben elkeztunk iszogatni :) ... mire a hus megforditasara keszultem, mar nem alltam stabilan a labamon - forditaskor kicsuszott a hus a kezembol, esteben meg gellert vett a grill oldalan es leesett a foldre ... kutya odarohant, felkapta, elvitte es mindmegette :)))))


Vegul is emlekezetes lett igy is a party, de csak a kutya lihegett jol lakottan :))))


Nem szeretnek tobbet ilyet csinalni ....

2021. szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Fokhagyma-krémleves: szerintem egyáltalán nem volt semmi pozitív íze, a fokhagymát sem lehetett érezni rajta, annak ellenére, hogy sokat tettem bele. A levesnek olyan semmilyen íze volt, viszont egész délután félálomban voltunk a leesett vérnyomás miatt.
2021. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!