Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek nagyon rossz ha...

Szerintetek nagyon rossz ha az ételben lágy a nokedli?

Figyelt kérdés
Nem elsőre főztem borsólevest de most sikerült elrontanom a nokedlit, túl lágy lett, nem ehetetlen de mégsem az igazi? Mi lesz vele estig? Nem fog szét ázni?
2021. aug. 18. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha megfőtt, akkor már nem fog a hűtőben jobban szétázni, legfeljebb egy kicsit furának érzed az állagát. Attól még lehet finom.
2021. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Szétázik egybe írandó. Majd estére eldől, innen nem fogjuk tudni megmondani.
2021. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne csinálj már problémát egy nokedliből! Ez most lágyabb lett a szokásosnál. És?
2021. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Milyen a lágy nokedli? Puha? Vagy folyik is? Ha csak puha, akkor az nem nagy baj szerintem. Bár nem tudom, mert nekem még nem sikerült lágyat csinálnom. Azt se tudtam, hogy ez egyáltalán lehetséges.
2021. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
En sosem fozom egybe a levessel, vagy barmi massal (tesztat sem), mert mar 2 ora mulva sem az igazi, megdagad, szetazik, es nem finom. Sot az etel is gyorsabban romlik, ha belefozod. Maskor fozd kulon, es nincs problema.
2021. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én meg (és gondolom, még 99%) mindig belefőzöm a nokedlit (a tésztát nem), és egyáltalán nem áll fenn ilyen probléma, hogy "nem az igazi, megdagad, szétázik és nem finom". Finomabb lesz a nokedli, ha a levesben fő. Nem is romlik meg, mielőtt elfogyna.
2021. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
[Azt olvastam, hogy "az életben"... Na, ott tényleg baj, ha lágy a nokedli.😃 Bocsánat.😃]
2021. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, nem fog szétázni. Legközelebb tegyél bele több lisztet.
2021. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!