Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Akinek zanussi kombinált...

Akinek zanussi kombinált tűzhelye van elégedett a légkeverés funkcióval?

Figyelt kérdés
Két tepsi süteményt sütöttem egyszerre. Az alsóban lévő még teljesen nyers volt, amikor a felső már megsült. Ennek nem hiszem, hogy így kellene működnie.
2021. aug. 2. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért a zanussinak van kb. 200 különböző típusú tűzhelye.
2021. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen tűzhelyem, de első körben akkor azt kéne tisztázni, hogy valóban légkeverésre gondolsz e, vagy hőlégbefúvásra.


Sima légkeverés egy háztartási sütőben soha nem is tudott olyat csinálni, hogy több szinten egyenletesen süssön.

A hőlégbefúvás se tökéletes, pláne háztartási gépeknél, hagy kívánnivalót maga után, de alapvetően ez tudna valami ilyen funkciót betölteni.


Nekem gorenje van, hőlégbefúvásos, hát... mint mondjak...

Nem lehet tőle annyit várni, mint egy 3 milliós rational-tól, szóval elmegy...

De sima légkeveréssel esélytelen.

2021. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

...2-es vagyok, tehát a légkeverésnél az alsó/felső fűtőszál által leadott hőt keringeti a ventilátor.

Hőlégbefúvásnál a keringető ventilátor körül, előtte, van egy kör alakú fűtőszál, és a ventilátor arról fújja le a forró levegőt, és direktben forró levegőt tol be a sütőtérbe.

Plusz ezt szokták még kiegészíteni alsó fűtéssel.

2021. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Körfűtőszálas zanussim van, hőlégkeveréses. Igaz nekem beépíthető sütős. De teljesen elégedett vagyok. :)
2021. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!