Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tiramisu tojás és tejszín nélkül?

Tiramisu tojás és tejszín nélkül?

Figyelt kérdés
Van babapiskóta, rum aroma, mascarpone, kávé, kakaópor, ha ezekből készítem nagyon béna lesz? Valaki próbálta már így esetleg?

2021. júl. 2. 12:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Tej, natúr joghurt is van itthon ha esetleg azokkal lehet valamit kezdeni...
2021. júl. 2. 12:22
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Ebből áll a tiramisu, csak szólok. XD
2021. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem értessz hozzá minek válaszolsz? Tojás kéne bele vagy tejszín... öcsém
2021. júl. 2. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
3-mas, fura, mi mascarponét használunk hozzá mindig. És jé! Beválik. Meg babapiskóta, lefőzött kávé, csokidarabok, meg még ami kell.
2021. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alaprecept alapján a meg még ami kell tartalmazza a tojást. Vagy ha azt nem, akkor a tejszínt. :) Szóval lehet akkor hasznos is lenne, ha megosztanád a családi recepteteket.


Én egy kis tejjel hígítanám a mascarponét, hogy ne legyen olyan nehéz, de nem várnám azt az ízt és állagot tőle, mint a rendes tiramisutól. Meg így jóval kevesebb lesz a krém, mint amúgy lenne. Joghurttal szerintem nem lenne finom, de egy kis vaníliaaroma/vanilincukor jó lehet bele, ha van.

Ha nagyobb társaságnak csinálnál, inkább menj el tojásért.

2021. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül inkább holnap készítem és ma beugrok a boltba :)
2021. júl. 2. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a tojást alapból ki szoktam hagyni belőle. A mascarponét tejszínnel keverem ki, vaníliaízt (ha rúd nincs itthon, akkor vaníliás cukor) adok hozzá. Vagy ha éppen azt kéri a család, gyümölcsöt rakok még hozzá (ez általában eper, ribizli vagy málna szokott lenni).
2021. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tojás kell bele ,tejszín nem.
2021. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!