Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzött fagyi meddig áll el?

Főzött fagyi meddig áll el?

Figyelt kérdés
Egyáltalán meg tud romlani a fagyban? Van benne tojássárgája és fehérje is.

2021. jún. 17. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Papíron 48 óra a szavatossági ideje.
2021. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Házi fagylaltról van szó, ez kimaradt.
2021. jún. 17. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Ebben a melegben hamar megromlik. Tedd beba fagyasztóba úgy tovább eláll.
2021. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
43%
Tojásos dolgok általában 3-4 nap max, ha naponta elő van véve, de szerintem a fagyi evészetben nem láttam olyat, hogy nem fogy el. :)
2021. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, ki hol tárolja a FAGYIT, de 1-2 hónapig tárolható minőségromlás nélkül (a nyilvánvaló tárhelyén).

Tárolótól is függ (én műanyag ételesben tároltam, néhány hétig volt belőle), de pár hónap után nagyobb eséllyel lesz fagyasztó szagú/ízű.

2021. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Fozott fagyi szerintem a 'vegtelensegig' elall, ha a fagyasztoban van. Van benne tojas es tejszin is, de nem nyersen - hiszen fozott.


Szoktam csinalni es ha nekiallok, mindig sokat es sok fajtat szoktam kesziteni egyszerre, aztan megfelelo poharakban retegezve kiadagolom es amit nem eszunk meg azonnal, azt elteszem a melyhutobe. Meg sosem volt semmi problema vagy allag romlas.

2021. jún. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!