Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha tokot szeretnek rantani...

Ha tokot szeretnek rantani kikell szedjem a kozepet a magvas reszt de ha nincs benne mag akkor nem? Meg kell pucolni vagy hejastol eheto?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 13:21
 1/6 Pekka ***** válasza:
70%
igen,magvas részt érdemes kiszedni. Ha kicsi, zsenge a tök, akkor lehet héjastól, de általában meghámozzák, a héja nélkül finomabb.
2021. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A zsenge tököt nem szoktam magozni, de meghámozni igen, mert én majdnem minden zöldséget meghámozok, még krumplit se szeretem héjastól, hiába mondják, hogy nem kell megpucolni, nem érdekel, nem szeretem a héját.
2021. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tokkal vonóval
2021. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
ha fiatals, friss a tök akkor én nem magozom meg hámozom, mert felesleges. én a krumplit se hámozom amúgy soha. öreg tököt én nem rántanék, de ha mégis akkor magozva, hámozva.
2021. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
A tokot meg kell pucolni, olyasmi mint a kecsege, nincs központi magja mint a pontynak. Gyakorlatilag le kell szedni a héját, ahogy te nevezed.
2021. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Hámozni igen. A közepét ha magvas, akkor szedd ki, ha nem az, akkor hagyd meg a közepét. De akármilyen zsenge, hámozni akkor is kell.
2021. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!