Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi idő míg megszilárdul a...

Mennyi idő míg megszilárdul a karamell? Torta probléma

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rövid idő, de a Páromnak csinálok tortát pénteken és azzal szeretném kiírni, hogy Boldog Születésnapot és rátenni. Elég körülményes lesz, de félek, hogy írás közben szilárdul félúton. Még azt is ki kell találnom, hogy folyassam le a szöveget. Ötletek? én kanállal gondoltam.
2010. aug. 25. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Zsírpapírból lehet zsákot hajtani amiből szépen ki tudod nyomni. Ne izgulj, olyan hamar azért nem szilárdul, de ha elkezdted kinyomni, semmiképp ne hagyd abba, mert ha nem nyomot a zsák végébe beleköthet és akkor vége.
2010. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és ha kiírom fém tálcára nem ragad rá? Mert ferdén szeretném majd beleállítani a tetején a krémbe.
2010. aug. 25. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább zsírpapírra javasolnám. Könnyebb leszedni
2010. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 25. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit! :)
2010. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

50 gramm cukrot megolvasztasz teljesen és kb egy tk.nyi vizet vagy tejet teszel bele és azzal is tudsz írni ugyan úgy zsírpapírra vagy tálcára!Ha kevés még egy adagot csinálsz!

A dobos torta teteje is így készül csak ezt piskótára öntik és nagyobb adagban!

(100-200 g cukorral)

2010. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dobos cukorhoz nem tesznek se vizet sem tejet. Egyszerű olvasztott cukor.
2010. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!