Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fozzek gyorsan amit...

Mit fozzek gyorsan amit általában szívesen megeszik egy 3 éves?

Figyelt kérdés
Unokatesomra hirtelen közbejött okbol vigyáznom kell, gyümölcsleves van itthon azt szereti. Masodiknak valami otlet amit gyorsan ossze tudok dobni mellette?? :) koszi!!
2021. máj. 27. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
A sült krumplit a legtöbb gyerek szereti, tudom nem egészséges, de ritkán belefér, és hamar megvan.
2021. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
palacsinta!
2021. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sult krumplira gondoltam en is.. Lehet az lesz esetleg halrudacska mellé

Palacsinta jo ötlet, viszont a gyumileves után valami sos kellene☺️

Koszi! ❤️

Jöhetnek meg válaszok, ha esetleg legkozelebb is kellenek az ötletek.

2021. máj. 27. 13:24
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Krumplipüré, virsli. A legtöbb gyerek a rizst, tükörtojást, főtt tojást, rántott parizert, krumplifőzeléket, tésztát is megeszi. Nem tudom, mi van otthon, talán ezekből valamit már meg tudsz csinálni. Gondolom már beszél, rá is kérdezhetsz.
2021. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

A legjobb lenne megkérdezni a szülöket, ha többször várható ilyen eset.


De most a sült krumpli-halrudacska jó ötletnek tünik.

2021. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

lehet sós palacsintát is csinálni!


sajtos-tejfölös

daráltsonka

bolognai ragu

maradék pörkölt összedarálva (hortobágyi)

gombás

stb.

stb.

2021. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Borsófőzelék is bejön a legtöbb gyereknek (üveges borsóból nagyon gyors), és ugyanezen a módon az oviban nálunk kukoricafőzeléket is csináltak (ez nem egy szokványos étel, kérdezz rá előtte). A halrudacska, amit írtál, jó ötlet, szinte minden gyerek odavan érte.
2021. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Rántott hús, köretnek rizs vagy sült krumpli (mirelit is belefér egy-két alkalommal, gondolom, nem hetekig lesz nálad a kicsi), milánói, lecsó, diós/lekváros/mákos/túrós tészta.
2021. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
A lecsóval vigyázz, nem sok gyereket láttam, aki megette volna.
2021. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Én meg annál többet, aki igen. Na igaz, rendesen elkészítve, nem fradikolbásszal meg kisajnálva belőle a sót, borsot, mindent. Mondjuk ez mindenre igaz, lehet finoman meg borzalmasan is tálalni.

De ennyi erővel meg pl a borsófőzelékbe is bele lehet kötni, hogy sok gyerek utálja, főleg a menzás “élmények” miatt meg mert a főzelék egyébként is szinte szitokszó csomójuknak.

2021. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!