Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves kisfiamnak nem szállt...

3 éves kisfiamnak nem szállt le a heréje! Jobb oldali általában lent van a zacsiban de nem álladóan azonban a bal oldali heréje sosincs lent! Műteni kell! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
hétfőn (16-án) megyünk vele controllra Debrecenbe a klinikára! A doki szerint műteni kell mostmár nem tudd tovább várni! Hogy zajlik az ilyen műtét? mennyi a felépülési idő? 29 hetes kismama vagyok a hugival, bent maradhatok vele? hány napig kell kb bent maradnunk?
2018. júl. 12. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ hol a here és hogy lehozzák vagy eltávolítják.
2018. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a legutolsó leletére az van írva , hogy: a bal oldali retractilis here miatt controllra érkezett, jobb here retractlis lazán a scrotumba húzható. bal here magasban áll de a scrotum közepéig lehúzható és ott is marad, ez a here kisebb az ellenoldalinál.
2018. júl. 12. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi hetesen már nem hiszem hogy engediky hogy bent legyél több napot. Fiamnak 8 nap volt mire hazaengedték :(

Egyszer kitépte a katétert voltak gondok. 27 hetes voltam az apukája volt vele engem nem engedtek

2018. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jajjj :( ennek nem örülök mert a férjem nem tud bent maradni vele saját felelőségemre se engednek?
2018. júl. 12. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdeklődj előtte mert lehet nálatok máshogy van :(

Kitartást hozzá!

2018. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :(
2018. júl. 13. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!