Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pulykával lehet helyettesíteni...

Molnarmarcell21 kérdése:

Pulykával lehet helyettesíteni a csirkét magyaros ételekben?

Figyelt kérdés

Vagy nagyon más ízük lenne?

És milyen pulykából készült magyaros ételek vannak?



2021. máj. 21. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Lol.

Persze, helyettesítheted, csak kb. oximoron, hogy magyaros csirke étel.

2021. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, milyen magyaros csirkeételekre gondolsz, de a pörkölt/paprikás elkészíthetö pulykából is. Csak a pulykának is elég jellegzetes íze van, az eredmény nagyon másmilyen lesz.

Hagyományosan a magyar konyhában a pulykát sütni szokták.

2021. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Hogy válaszoljak a második kérdésedre is, pl. csirkepaprikás, de az inkább combból készül, amit legjobban talán pulyka medalionnal lehetne helyettesíteni.
2021. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

HAgyományos magyar csirkerecept a csirkepörkölt, a paprikás csirke, a rántott csirke, a csirkebecsinált - de kb ezzel ki is merült a felsorolás.

Ezeket lehet pulykából is készíteni, de nem mellböl, hanem combból. Ízre természetesen más lesz, de nem rossz.

2021. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet mi szoktunk csinalni pulykapaprikast nagyon jo talan jobb is mint csirkebol, de az biztos hogy mas az ize. pulykahusleves is jo
2021. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
darab darab, gyöngytyúk-fácán is pont jó oda. (nyugi a fácán csak úgy 2 napot szokott vadulni, mivel hangárban él, aztán kihajigálják őket, hogy a pókhasúak nagy boldogan lelőhessék szerencsétleneket.
2021. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, de nekem vagy tényleg ennyire rossz az ízérzékelésem, végülis sör és sör között sem bírom megállapítani a különbséget, de én sztem nem tudnám megmondani pulyka és csirkemell közt a különbséget. írták többfelé a "pulkyaszagot", ezt mireliteknél ugyan kiérzem, de friss húsból pörköltnél nálam semmi
2022. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy különbségek vannak az adott húsfajtán belül is, attól függöen, milyen táppal etették az állatot, illetve milyen körülmények között tartották.
2022. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!