Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van kedvenc szendvicsed?

Van kedvenc szendvicsed?

Figyelt kérdés

Nekem a házivajas-főttojásos, illetve nagyon szeretem a tortillába tekert, vékonyra sütött tojásrántottást, és a házi csirkemájkrémes kenyeret is.

Neked van valami jó szendvics-ötleted? Akár kirándulásra, akár egy mindennapi étkezésre, akár vendégség esetére.


2021. máj. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tortillát mindennel megtöltve imádom. De én főleg a melegszendvicseket szeretem. A kedvenc változatom egy párizsis, sajtos, hagymás, tejfölös, mustáros, fokhagymás egyveleg.
2021. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Humuszos szenya sörèlesztőpehely pizzakrèm lilakáposzta uborka
2021. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Humusz, tonhalas krém a kedvenceim.
2021. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akik a humuszt írtátok, abból hogy csináltok szendvicset? Sima kenyeret megkentek vele, vagy pirítóst?

Én is szeretem a humuszt, de zöldségekkel szoktam ilyen mártogatós-félének enni. Furán hangzik kenyérrel. Mondjuk még pirítóssal el tudnám képzelni...

2021. máj. 21. 15:44
 5/7 Tepfal ***** válasza:
100%

Sajtos stangli, natúr vajkrém, pulykamellsonka, paradicsomszelet, jégsaláta, majonéz, sajt. Nekem ez a kedvencem.


Pizzakrém+szalámi kombót is szeretem.

2021. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rákenem a humuszt (pirítós vagy sima)kenyérre,kiflire. Van, hogy teszek rá vmi felvágottat, a csirkemell sonka félék pl.nem rosszak vele szerintem, de többnyire csak magában eszem.
2021. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sonkás-ketchupos
2021. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!