Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olajsütőt javasolnátok?...

Milyen olajsütőt javasolnátok? Szeretnék egy könnyen használhatót, ami nem égeti oda a húsokat, sem a sültkrumplit.

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Tefalom van, kb 1 hónapja használom. Gyakorlatilag mindent sütök benne, zsemlét, csirkét bármit. Nekem nagyon finom benne minden, a sült krumpli is. Miközben sül párszor ki kell venni, átrázni és kevés olajat spriccelni rá. De amúgy neten rengeteg recept van hozzá. Nagyon gyorsan elkészül benne minden, ez főleg nyáron lesz majd praktikus. Viszont a hátránya, hogy meglepően hangos.
2021. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tefal! Én azt javaslom, nekem is az van és nagyon jó. Karácsony óta használom és még nem csalódtam benne. :)

Húst, krumplit, hagymakarikát, rákot, rákollót, stb. abban sütök. Kivéve, ha nem panírozott, mert azért a sült csirkecomb jobb sütőben. :)

2021. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!